Anasayfa ÇEVREM & HAYAT Aşk ORGAZMA ULAŞMANA YARDIMCI OLACAK 4 SEKS POZİSYONU

ORGAZMA ULAŞMANA YARDIMCI OLACAK 4 SEKS POZİSYONU

6 Dak okundu
0
0
2,445

ORGAZMA ULAŞMANA YARDIMCI OLACAK 4 SEKS POZİSYONU

Tabiki, vahşi, çılgın, asla-vücudumun-böyle-bükülebileceğini-bilemezdim tarzında bir seks, aşk hayatını heyecanlı tutabilir, ancak amacın sana en iyi gelen yolu bulmak ise, asıl ipucu basitle başlamaktır. İşte orgazm olmanı kolaylaştıracak 4 pozisyon.

1. Dünyanın Zirvesinde

ORGAZMA ULAŞMANA YARDIMCI OLACAK 4 SEKS POZİSYONU
Kadının üstte olduğu pozisyonlar orgazm için birebirdir ve iyi bir sebebi vardır. “Bu, itme hızının temposunu ve derinliği kontrol etmeni, ve esas olarak klitorisinize kolay erişime sahip olursunuz,” diyor Berman. “(Ona) dokunabilirsin, partnerinin dokunmasını sağlayabilirsin veya kasık kemiğine sürterek orgazma ulaşabilirsin”. Cowgirl pozisyonundayken 180 derecelik açıyla dönerek bacaklarınızı aynı yöne getirebilirsin. “Partnerini kıstırmak yerine, kendi bacaklarını birleştir, onun bacaklarının arasına, yere koy”. Bu pozisyonun avantajları şunlar olacaktır: bacakların birleşikken daha sıkı bir şekilde uyumu yakalayacaksınız ve haz yoğunlaşacak. Ayrıca, arttırılmış iç uyarılma ile, klitoral vuruşlarla birleştiğinde patlayıcı bir orgazma ulaşacaksın.

2. İki Kişilik Masa

ORGAZMA ULAŞMANA YARDIMCI OLACAK 4 SEKS POZİSYONU
Bazı durumlarda, basit senaryo değişiklikleri orgazma ulaşmaya yardımcı olabilir. Bu pozisyon için, eşinin beline gelen bir mutfak masasına ihtiyacın olacak.  “Kalçanız masa kenarına gelecek şekilde masaya uzanın” diye tavsiye ediyor Solot. “Bacaklarınızın arasından, kalçalarınızı kavrayarak hareket edecek”. Ayaklarınızı omuzlarına veya masanın kenarına yaslayabilirsiniz. Eşiniz ayakta olduğundan dik bir açı yakalayarak klitorisinize kolay ulaşacaktır. Orgazmı arttırmak için kalçanızı kaldırın, bu şekilde pelvik gerilimini ve bölgeye kan akışını arttıracaksınız.

3. Otur ve Bacaklarını Ayır

ORGAZMA ULAŞMANA YARDIMCI OLACAK 4 SEKS POZİSYONU
Eşin otursun ve sen de yüz yüze gelecek şekilde üzerine otur. ” Hız, açı ve hareket üzerinde çok daha fazla kontrolünüz olur çünkü kollarınızı ve bacaklarınızı manevra yapmaya hazır tutuyor olacaksınız.” diyor Berman. ” Sadece yorucu olabilen aşağı yukarı hareket etmek yerine, ileri geri hareketlerle klitoral bölgende sürtünme yarat”. Hareket özgürlüğüne ek olarak bu pozisyonun başka yararları da vardır. ” Eğer biraz arkaya yaslanırsanız, daha iyi bir iç uyarılmaya sahip olursunuz ve eşiniz klitorisinizle oynama fırsatı bulabilir, “diye açılıyor Brame. Ayrıca, göğüsleriniz ağzıyla mükemmel bir şekilde hizalanacak ve cinsel deneyime başka bir katman ekleyecek. Cidden, göğüsleri ihmal etmeyin.

4. Tatlı kAşıklar

ORGAZMA ULAŞMANA YARDIMCI OLACAK 4 SEKS POZİSYONU
Eşinizle olan duygusal bağlılık kesinlikle orgazmda rol oynayacaktır. Eğer sen de böyle düşünüyorsan, kaşık pozisyonundan daha rahat bir pozisyon bulamazsın. Bu pozisyonu uygulamak için, yan bir şekilde uzan, eşin arkanda olsun. İçeri girip çıkmak yerine, vajinanın ön duvarına hafifçe basarak içeride kalmalı.” Kucaklaşma ihtiyacını karşılarken sürekli bir uyarılma sağlanır, ki bu da cinsel ilişkiden doğan orgazmı yakalar,” diye ortaya koyuyor Berman. “Derinliği kolay yakalayamayacağından, elini klitorise yönlendir.” Ve sadece düşün: İkiniz birden orgazm olurken bir yandan ideal bir kucaklaşma pozisyonunu yakalayacaksınız.
Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Fazla Yükle Aşk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Daha kontrol edin

BÜTÜN KADINLARIN YATAKTA İSTEDİĞİ 10 TEMEL ŞEY

BÜTÜN KADINLARIN YATAKTA İSTEDİĞİ 10 TEMEL ŞEY  Düşündüğün kadar karmaşık değil. Herkesin …