Anasayfa SAĞLIK & BESLENME Endişe bozukluluğuna uğrayan kızlar en güçlü kızlardır

Endişe bozukluluğuna uğrayan kızlar en güçlü kızlardır

3 Dak okundu
0
0
388

En güçlü kızlar hangi kızlar acaba ?

Güçlüler! Çünkü böyle bir hastalık hep kendilerini kötü hissediyorlar ama hala yollarına devam ediyorlar.  Içinde bir sesi var diyor ki; yataktan kalkma, güzel değilsin,konuşma.

Ama en güçlü kızlar hala kalkıyorlar, duş alıyorlar, ve günlerine devam ederler. O sesi tüm güçleri ile kapatıyorlar ve gülümsemeye beceriyorlar. En güçlü kızlar  Güçlüler, çünkü hep korkuyorlar ama o korkudan vazgeçip bir güç buluyorlar işlerini çözebilmek için.

Endişe
Endişe

Yani, işe gitmemek, arkadaşlarıyla takılmamak, bir randevuye hayır demek çok kolaydır, ama o hala deva ediyor hayatına. Tabi bazen de hayır diyorlar çünkü insanların yanında olmak çok zor gelebilir onlar için.

en güçlü kızlarin dikkati çok hızlıca dağıtılıyor. En küçük şey bile dikkatini dağıtıyor . herkes ona baktığını sanıyor ve kendisi de çok kötü hissediyor. Acaba onlar benim hakkımda ne konuşuyorlar yada benim hakkımda ne düşünüyorlar düşüncesi ile devam ediyorlar günlerini.ama  bunların bir önemi olmadığını anlayıp gününe devam ediyor.

Bazen negative düşünceleri oluyor. ama o negative düşünceleri dikkate almayıp positive düşüncelere dönüyor çünkü onlar en güçlü kızlardır .

Herşey için çok çabalıyor ve çok çalışıyor ama hala kendisi bir yerlere ulaşamayacağını düşünüyor.

Tabi bazı zamanlar kendini çok kötü hissedip gününe bile devam etmiyor. Duş almıyor, yataktan çıkmıyor ve tüm gun yemek yiyor. Ama bu günler asla devam etmiyor.

Belki bu kızlar bilmiyorlar ama onlar en güçlü kızlardır. Çünkü hep kendileri ile bir savaş halindeler ama hep kazanıyorlar!

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Fazla Yükle SAĞLIK & BESLENME

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Daha kontrol edin

EBEVEYN OLMADAN ÖNCE BİLİNMESİ GEREKEN 9 ŞEY

EBEVEYN OLMADAN ÖNCE BİLİNMESİ GEREKEN 9 ŞEY 1. Bebek yapmak sanılanın aksine kolay değil.…