Anasayfa SAĞLIK & BESLENME Diyet 10 günde 10 kilo nasıl verilir ?

10 günde 10 kilo nasıl verilir ?

7 Dak okundu
0
0
1,273
10 günde 10 kilo

10 günde 10 kilo nasıl verilir  ?

10 günde 10 kilo
10 günde 10 kilo
  1. Egzersizle Gününüzü Başlatın
10 günde 10 kilo
10 günde 10 kilo

Alarmınızı 20 dakika erken ayarlayın ve egzersiz programınızı sabahın ilk saatinde yapın. Araştırmalar, sabah egzersiz yapan kişilerin günün ilerleyen saatlerinde görece daha ince ve daha sağlıklı olduklarını ortaya koyuyor. Sabah egzersizi yaparak gün boyunca  enerjik hissedeceksiniz.

  1. Ölçmeyi Atla

 weight loss

Kendinizi günlük olarak tartmayın, bazen gereksiz yere panik ve demotivasyon yapabilir. Ayrıca, kas ağırlığını eklediğiniz gerçeğini görmezden geldiği için bu ölçek yanıltıcı olabilir. Kendinizi haftada bir kez ve ideal olarak sabahları tartın.

3 .Kendi Atıştırmalıklarınızı Taşıma

 snacks

Müşterilere danıştığım zaman ana yemeklerinin iyi yönetildiğini fark ettim, ancak aperitif en çok gereksiz gıdaya düşen ve kilo vermeyi tehlikeye düşüren bir alandır. Kendi atıştırmalıklarınızı iş yerinde veya hareket halindeyken paketlemek harika bir fikirdir. Küçük fıstık ve tohum, meyve, sade yoğurt, filizi, koyu renkli çikolata, chilla, veya peynir küpleri yapın.

  1. Bir elma yiyin

apple 620x350

Bu benim en sevdiğim şey ve çoğu müşterime “bir elma yemek ya da onu görselleştir” diyorum .Eğer tam bir elma yiyecek kadar aç değilseniz, aç değilsiniz, sadece sıkılmışsınız demektir. Şan, okuma veya ne olursa olsun fantezi gibi eğlenceli aktiviteler veya hobiler yapın. Her zaman yiyecek düşünmek, kilo verme çabalarınız için son derece zorlayıcı olabilir.

  1. Evde Yemek Yemeye Çalışın

meals 625

Önümüzdeki 10 gün boyunca evde maksimum yemek yemeyi deneyin. Bu, şeker, yağ, yağ ve gıdaya giren tuz gibi maddeleri tam olarak kontrol etmenizi sağlar. Bunu yaparak o ekstra cildi daha ne kadar hızlı kaybedeceğinize şaşıracaksınız.

  1. Su Bebek Olun

sit and drink water

Yani kelimenin tam anlamıyla, yüzmeye gidin ve sıvı alımını yapın, bir sürü su ve yeşil sebze suları için. Yaz bize kavun gibi su meyvelerini bol miktarda sunuyor. % 96 su olan inanılmaz yaz meyve ve sebzeler için gidin. Aslında bir çalışma 14 erkek ve kadının günlük olarak su alımını arttırarak metabolik hızlarını% 30 arttırdığını gösterdi.

  1. Yavaş yiyin

healthy 620

Hepimiz bunu biliyoruz, ama şimdi uygulamaya koyduk. Porsiyonlarınızın nasil azaltılacağı ve yiyeceğinizin nasıl daha iyi absorbe edileceği konusunda şaşıracaksınız. Optimal emilim ve sindirim için tamamen rahatlamış bir ortamda yiyin.

  1. Proteini ye

eggs 620x350

Protein alımını arttırarak yağ yakmaya ve kas oluşturmaya yardımcı olur. Peynir, yumurta, filizi, mercimek tavuk, balık veya et yiyin. Ayrıca protein vücudunuzun proteini sindirmek için zaman aldığı için dolgunluğunu korur, bu nedenle doyurulur.

  1. Evde Sağlıksız Besinler Stoklamayın

junk food

Mutfak rafınızda oturması günaha karşı direnmek mümkün değildir. Kötü gıdalar almayın, kötü yemek yemeyin. Ailenizde hiç kimse işlenmiş, sağlıksız, paketlenmiş yiyeceklere ihtiyaç duymaz. Etrafında çalışmanın tek yolu fıstığı satın almaktır.

  1. İdeal Kilonuz Hakkında Düşünün

belly fat

Hayalinizdeki ağırlıkta kendinizi hayal edin. Hayal ettiğiniz bir elbise giymeyi hayal edin ve kendinizi ince görünün. Varolan her şey doğru düşünceyle başladı. Olumlu bir şekilde güçlendirin, kendinize şunu söyleyin: “10 gün içinde xy ağırlığımı elde edeceğim, düşüncenizden şüphe etmeyin. Doğru enerjiyi verin ve kendinizi yalnızca düşünce değil, gerçekte mutlu ve daha ince görürsünüz.

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Fazla Yükle Diyet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Daha kontrol edin

EBEVEYN OLMADAN ÖNCE BİLİNMESİ GEREKEN 9 ŞEY

EBEVEYN OLMADAN ÖNCE BİLİNMESİ GEREKEN 9 ŞEY 1. Bebek yapmak sanılanın aksine kolay değil.…