Anasayfa GÜZELLİK & MODA 10 dikkat çekici yazlık saç modeli

10 dikkat çekici yazlık saç modeli

6 Dak okundu
0
0
1,711

10 dikkat çekici yazlık saç modeli

1- Omuz-Boyu dalgalar

çekici yazlık saç modeli
çekici yazlık saç modeli

Ünlü İlham: Lucy Hale

Kime yakışıyor:  Kalp şeklindeki yüzleri ve orta yoğunluktaki hafif dalgalı saçları için bu görünümü öneriyorum “diyor Maciques.” Saçın uzunluğu ve hafif doluluğu çeneye ve boyun bölgesine düşüyor ve daralmayı ortadan kaldırıyor. “

2- Orta Uzunluk ve Açık dalgalar

Medium-Length and Angled Bob

Ünlü İlham: Olivia Munn

Kime yakışıyor: “Bu uzunca bir tutmak ve yine de geri çekebilmek isteyen herkes için mükemmel bir görünüm” diye belirtiyor Vincent. Yuvarlak yanaklar ve yüksek yanak kemikleri olan biri için önerir. Oval, uzun ve yuvarlak yüz şekillerinde de iyi durur, çünkü çene çizgisini güçlendirmeye yardımcı olur.

3- Şık, Volumlu Pixie

çekici yazlık saç modeli
çekici yazlık saç modeli

Ünlü İlham: Viola Davis

Kime yakışıyor:”Bu doğal saçları ile dokusu olan herkes için büyük bir kesim,” diyor Vincent. “Bu önemlidir, çünkü bu saç kesimi dolgunluğa erişmek için desteğe ihtiyaç duyuyor ve kesim şeklini desteklemeye yardımcı oluyor.”

4- Uzun Katlı  Göğüs Boyu Saç

Chest-Length Hair With Long Layers

Ünlü İlham: Sara Sampaio

Kime yakışıyor:”Uzunluğu ve katmanları uzun ve çenenin altında tutması nedeniyle kare şekilli yüzlere uyuyor. Uzunluk ve katmanlar yüzün dışına eğildi ve şiddetli açıları da kamufle ettiler “diyor Maciques. “Bu kesim aynı zamanda iyi yoğunluk ve vücut desteği gerektiriyor.”

5 -Uzun Katmanlı ve dalgalı

Long With Subtle Layers

Ünlü İlham: Margot Robbie

Kime yakışıyor: “Uzatır ve yüz şeklini daralttığı için kalın saçlı yuvarlak yüzler için bu görünümü öneririm”, Maciques’e tavsiyede bulunur.

6 -Kıvırcık

Curly Bob With Fringe

Ünlü İlham: Alanna Arrington

Kime yakışıyor:  Bu saç kesimi, dalgalı, kıvırcık veya sıkı sarılı saç tipleri için uygundur. Ayrıca oval, kare ve elmas yüz şekillerinde de yakışır.

7 -Yumuşak, Uzun Katmanlar

Soft, Long Layers

Ünlü İlham: Jennifer Aniston

Kime yakışıyor: “Bu saç kesimi, çok saçlı birine en iyi sonucu verir” diye Vincent öneriyor.  Aynı zamanda oval, kalp şeklinde veya kare yüzlü insanlarda da iyi durur.

8 -Kısa ve Katmanlı

Short, Layered, and Tapered

Ünlü İlham: Rooney Mara

Kime yakışıyor: Maciques, bu tarzın “çok minik, oval yüz şekilleri” için en iyi olduğunu söylüyor çünkü az miktarda saç yüzü ezmeyecek. “Temiz, zarif görünüme her zaman ulaşılmasını istiyorsanız, kesinlikle düz saçlara sahip olmalısınız.”

9 -Yüz Çerçeveli saçlar

Face-Framing Bangs

Ünlü İlham: Felicity Jones

Kime yakışıyor: Bu stil, özellikle de patlamaları biraz daha uzun süre bıraktığınızdan emin olmanız durumunda yuvarlak yüzlerde iyi duruyor, Vincent diyor. Aynı zamanda elmas, oval ve kare yüz şekilleri ve özellikle kalın saçlı olanlar için de uygundur.

10 – Çene Boy düz saçlar

Blunt, Chin-Length Bob

Ünlü İlham: Kerry Washington

Kime yakışıyor: “Bu görünüm, geometrik geometriyi desteklemeye yardımcı olacak çok ince, düz saçlar için en iyisidir. Kesik , alt kısımda bir kalınlık yanılsaması yaratılmasına yardımcı olur “diyor Maciques. “Yan kısım ayrıca kalp ve dikdörtgen biçimler için ideal kılar.”

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Fazla Yükle GÜZELLİK & MODA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Daha kontrol edin

SİVİLCELERİNİZİN PATLAK VERMESİNİN 10 ŞAŞIRTICI SEBEBİ

SİVİLCELERİNİZİN PATLAK VERMESİNİN 10 ŞAŞIRTICI SEBEBİ Akne ve sivilceler içinde kalmanızı…