Anasayfa ÇEVREM & HAYAT Aşk Utangaç Bir Erkeğin Sonsuza Kadar Ruh Eşin Olmasını Sağlayacak 7 İpucu

Utangaç Bir Erkeğin Sonsuza Kadar Ruh Eşin Olmasını Sağlayacak 7 İpucu

8 Dak okundu
0
0
534

Utangaç Bir Erkeğin Sonsuza Kadar Ruh Eşin Olmasını Sağlayacak 7 İpucu

Utangaç bir erkekten hoşlandığında, kendisini etkilemek ve aşkın ilk adımı olan çıkmak konusunda yollar arıyor olmalısın. Burada, utangaç bir erkeğin suskunluğunu kırarak kendisini bir sevgi seline nasıl kaptırabileceğini gösterecek bazı ipuçlarını sunduk.
Her utangaç erkeğin, o garip suskunluk anlarını başarılı bir şekilde kırabilmen halinde, konuşmaktan ve özel hislerini paylaşmaktan keyif aldığını unutma.
Utangaç erkeğin utangaçlığını ve sessizliğini yok etmek için takip etmen gereken ipuçları gözden geçirelim.

1. Utangaçlığını Genel Olarak Ele Al

Utangaç erkeklerle başa çıkmanın önemli ilk adımı, bu utangaçlığın genele yansıdığını kavrayabilmektir. Yani, bu durumu kişisel olarak algılamaktan kaçın. Sebebi de bu özelliğin onların doğasında olduğudur; onların duygu ve sana karşı olan sevgisiyle hiçbir ilgisi yoktur. Sosyal topluluklarda rahat hissetmeyebilir ve seninle sakin bir köşeyi tercih edebilir. Bunu hakaret olarak görmektense, aklını okumaya çalış ve bu utangaçlık konusunda kendisini daha az rahatsız edici hale getirecek araçlara başvur. Onu, rahat hissettiğinde randevuya davet et.

2. Sosyal Medya Üzerinden İletişim Kur

Günümüzün Facebook, Twitter vb. platformlarından atılan sosyal medya mesajları, yüz yüze diyalogları yazılı görüşmelere dönüştürdü. Utangaç bir erkek, yüz yüze görüşmeler yapmakta çekingen olduğundan kendisiyle sosyal medya mesajları, sms aracılığıyla sohbet etmek tercih edilebilir hale gelir. Bu şekilde, kendini daha açık şekilde ifade edebilir ve böylelikle onun hakkında daha çok şey öğrenebilirsin. Bu da nihayetinde daha olumlu bir randevuya davetiye açarak sevdiği, sevmediği, doğası vs.hakkında daha fazla bilgi toplamana yardımcı olacaktır.

3. Acele Etme, Onu Bir Şeye Zorlamaktan Kaçın

Utangaç bir erkekle çıkmak, acele etmediğinde veya hızlı cevaplar beklemediğinde iyi sonuçlar doğurur. Normalde, böyle kişiler işlerin yavaşça gelişmesinden hoşlanır, fotoğraftan ilk randevuya; mesajlaşmadan sıklaşan telefon konuşmalarına; randevudan gerçek romantizme. Bu yüzden onu sakın baskı altında tutma. Aksine, rahat ve dinlendirici bir ortam sunarak seninle birlikte rahat hareket etmesini sağla.

4. Yaptığı ya da Söylediği Her Küçük Şey İçin Ona Övgüler Sun

Utangaç erkeklerle çıkmak, kendilerinin her ufak hareket ve sözlerini övmeye başladığında kolaylaşır. Giyinme stilini, sürdüğü parfümü, konuşma şeklini ve yaptığı şakaları… Bunu yaptıktan sonra, ısınarak kendini daha fazla açığa çıkarmaya başlayacaktır.

5. Sırlarını Özel Tut

Utangaç erkekle çıkmanın ipuçlarında bir diğer mühim görev yer alır: utangaç erkeğin kız arkadaşından her zaman beklediği gizlilik. İçten içe, tüm sırlarını arkadaşlarına ve akrabalarına anlattığını hissederse, şok olacak ve hayal kırıklığına uğrayacaktır. Bu yüzden paylaştığı duygulara, sırlara ve özel konulara saygı duymalısın ve onları yalnızca kendine saklamalısın. Bu güçlü bir güven bağını inşa edecek ve böylelikle sevdiğiniz, artık kendini daha fazla ifade etmekten çekinmeyecektir.

6. Onu Ailen ve Arkadaşlarınla Tanıştırırken Akıllı Davran

Utangaç bir erkekle çıkmak, kendisini ailen ve arkadaşlarınla nasıl doğru ve akıllıca tanıştıracağını öğrendiğinde problem olmaktan çıkacaktır. Genellikle, utangaç bir erkek kendisini disko partilere, büyük aile bulunmalarına veya ailenin ona kötü şakalar yapmasına müsaade edecek ortama sokmandan rahatsızlık duyacaktır. Bu şekilde kendini daha da kapalı ve rahatsız hissedecektir. Bu nedenle, utangaç bir erkeğin ilgisini çekmenin ve kendisiyle mutlu bir ilişki kurmanın büyük adımı, onu ailene iyi tanıtmak ve ailenin bir parçası olduğunun hissiyatını vermektir.

7. Randevuları Kendin Ayarla

Son olarak, konuşma başlatmada olduğu gibi randevuları da kendin ayarla. Sevgilinin, seni arayarak bir yere gitmeye davet edecek kadar güveni olmayabilir. Bunun yerine ruh hallerine ve ilgisine göre randevuları ayarlayabilirsin. Örneğin, ilk buluşmalarında onu sinemaya çağırabilirsin, böylece daha az konuşurken daha fazla vakit geçirmiş olursunuz, bu da utangaç bir erkeğin en çok tercih edebileceği şeylerdendir. Ardından, piknik gibi etkinliklerle birlikte yemek yeyip sohbet edebilirsiniz.
Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Fazla Yükle Aşk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Daha kontrol edin

BÜTÜN KADINLARIN YATAKTA İSTEDİĞİ 10 TEMEL ŞEY

BÜTÜN KADINLARIN YATAKTA İSTEDİĞİ 10 TEMEL ŞEY  Düşündüğün kadar karmaşık değil. Herkesin …