Anasayfa ÇEVREM & HAYAT Aşk Sevgilinizle yazın yapabileceğiniz 7 sıradan romantik aktivite

Sevgilinizle yazın yapabileceğiniz 7 sıradan romantik aktivite

6 Dak okundu
0
0
768
romantik aktivite

Sevgilinizle sadece yazın yapabileceğiniz 7 sıradan romantik aktivite

Yaz kış ayları kadar kısıtlayıcı olmadığı için, hava durumu hakkında endişelenmeden birlikte güzel zaman geçirmek için pek çok yol vardır. İşte burda da sizin için birkaç fikir paylaşacağız.

 

  1. Şaraphaneye gidebilirsiniz.

 

summer date night ideas for couples
romantik aktivite

Şarap imalathaneleri olduğu yerde bir yerde yaşayacak kadar şanslı iseniz, o zaman gitmelisiniz. Imalathaneleri bir çok diğer çiftler ile karşılaştırmak ve kendi mallar de tadabilirler küçük toplantılar yapıyorlar. Siz ve partneriniz birlikte iyi şarap ve ve iyi yemek keyfini böylece toplantılarda katılabilirsiniz. (romantik aktivite)

 

 

  1. Arka bahçenizde kamp yapın.

date1
romantik aktivite

İşten ötürü çok zamanınız yoksa ya da cuzdanınıza uygun bir aktivite arıyorsanız bahçenizde kamp düzenleyebilirsiniz.Tek ihtiyacınız olan bir çadır, uyku tulumu ve macera duygusu. Güvenli bir şekilde arka bahçesinde yerleşmişti olap kamp ucreti ödemenize gerek yok.

  1. Seksi masaj

    romantic massage ile ilgili görsel sonucu

Yalnız evdeyseniz ve yaramazlık yapmak istersniz neden birbirlerine  masaj  yapmazsanız …Masaj günlük stresi gidirebilir. Sıcak yağ, buz küpü gibi şeyler de kullanabilirsiniz. Hatta birbirlerini aşağı ovmak ederken romantik müzik çalmak için iPod’unuzu programlayabilirsiniz.

 

4.Limonata

romantic lemonade ile ilgili görsel sonucu
romantik aktivite

Sıcak yaz gününde  büyük ve soğuk limonatadan daha iyi bir şey var mı? Tabi kii de vardır. Ama eğer sevgilinizle  dinlenmek  ve arka bahçesinde ya da balkonda  zevk için ruh halinde iseniz, o zaman bu fikir denememeniz lazım.

Limonata sıçaklığı yenmek için harika bir yoludur. Eğer ilginç şeyler yapmak istiyorsanız, votka ya da başka sert bir içki ile Limonatayla karıştırabilirsiniz. Ayrıca taze çilek ekleyerek alkolsüz olda da tattırabilirsiniz.

  1. Yemek yapma dersi

romantic date night ideas
romantik aktivite

 

Sihir daima mutfakta yapılır, bu yüzden neden çiftler için yemek dersi almazsınız? Bir restoranda normalde yaşamayacağınız üç şeyden hoşlanırsınız: iyi yemek, diğer çiftler ile büyük etkileşimler ve pişirme şeklinde bir ekip oluşturma egzersizi.

İkiniz de acemiler veya usta aşçılar olun, çevrenizdekileri eğlendirirken birlikte güzel bir yemek yapmaktan keyif alacaksınız. Tek yapmanız gereken şehirlerinizi listeler ve zamanlar için kontrol etmek ve sınıf mutfağında sıcak bir geceye giden yolda iyi olacaksınız. (romantik aktivite)

 

  1. Romantik yürüyüş

romantic couple walks ile ilgili görsel sonucu

İster inanın ister inanmayın, yürüyüş romantik bir buluşma için mükemmel bir fikir. Unutmayacak bir doğayla dolaşıp, basit şeylerden her zamankinden daha fazla hoşlanmamızı sağlayan bir şey var. Bölgenizdeki doğal güzellikleri gezerken ekip oluşturma egzersizi.

Bir öğle yemeği paketi ve sevgilinizle alanı keşfedin! Şortunuzda nasil görünüyörsunuz beğeniyor olabilir .

 

  1. Gece Pikniği

romantic nıght picnic ile ilgili görsel sonucu

Romantizmin yıldızlarda yazılmış olduğunu söylüyorlar … ve bunu bazı yıldızlarla şekillendirerek yapabilirsin.  Arka bahçenizde ya da şehrin eteklerinde bir yerde olsanız da, göksel lezzetlerin yanı sıra önemli diğerinizle paylaştığınız yakınlığın tadını çıkarabilirsiniz.

Gece yarısı öğle yemeği paketi, bir battaniye atın ve yıldızların altına oturun. Sevgilinizle kucaklaşın ve gecenin tadını çıkarın.

 

 

 

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Fazla Yükle Aşk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Daha kontrol edin

BÜTÜN KADINLARIN YATAKTA İSTEDİĞİ 10 TEMEL ŞEY

BÜTÜN KADINLARIN YATAKTA İSTEDİĞİ 10 TEMEL ŞEY  Düşündüğün kadar karmaşık değil. Herkesin …