Anasayfa ÇEVREM & HAYAT Aşk Sevgilim beni seviyormu ? Ve ne kadar beni seviyor !

Sevgilim beni seviyormu ? Ve ne kadar beni seviyor !

4 Dak okundu
0
0
1,229

Sevgilim beni seviyormu ? Ve ne kadar beni seviyor  !

Tüm erkekler senden hoşlanınca sana gelip senden hoşlanıyorum diyecek değiller. Bazıları çok utangaçlardır ve söyleyemiyorlar. Kötü bir şey değil bu, sadece onlar rededilmekten korkuyorlar. Ama bazı kadınlar utangaç erkekleri severler çünkü onlar daha duygusallardır ve daha iyi anlaşabileceklerini düşünuyorlar. Tek sorun, acaba o benden hoşlanıyor mu yoksa sadece benle kibar mı?

Boyle utangaç erkekler düşündüklerini söylemiyorlar. Ve kızlar hep kendilerini sorguluyorlar.  Bugün ben size anlatcam bunu ve gerçekten o sizden hoslanıyor mu öğreneceksiniz!

Sevgilim beni seviyormu
Sevgilim beni seviyormu

Sevgilim beni seviyormu ?

1- Seni hep yanında oluyor .

Hep senin gittiğin restorana gidiyor ve onu görüyorsun, belki de çalıştığın yerde o sana yakınlaşmaya çalısıyor. Nereye gidiyorsan o da senin yanında.. yani senden hoslanıyor ama söyleyemiyor.

2- senle çok kibardır

Seni mutlu etmek için en küçük seyleri bile yapar. Sana kahve alır, senle yemeğini paylaşır ve doğum gününü asla unutmaz. Ve sana hep saygı gösteriyor.

3- hep sana bakıp gülümsuyor sonra yere bakıyor

Kokuyor reddedilmekten.. bunun için sana cok fazla bakmıyor ve hemen yere bakıyor. Çünkü belki onun senden hoşlandıgını anlarsın ve ona karşı aynı duyguları hissetmezsen o üzülecek.

4- sana hep dikkat ediyor

Konuştuğunuzda yada sen bir şey anlatınca o hep sana dikkat ediyor ve sana çok iyi dinliyor. Sözünu de kesmiyor ve onun için onunla çok rahat hissediyorsun .

5- kendinde bir değişiklik yaparsan o hemen anlar

Yeni bir saç stili veya yeni bir ruj aldıysan o hemen fark eder. Sen sormadan bile anlıyor ve hep sana güzel sözler der. Çok yakıştı, çok güzelsin  ve çok beğendim gibi.

6- sana çıkma teklifi etmiyor

O cok utangactır çünkü sana karşı duyguları güçlüdür. Ve korkuyor ite acaba o bana hayır mı diyecek diye.. sen ona çıkma teklifi edebilirsin! Evet kızlar da yapar bunu, erkeklere özgü bir şey değildir bu. O hayır da derse kaybedeceğin bir şey yok. Hayatın sonu değil ve kendine her zaman Sevgilim beni seviyormu ? sorma ! 

 

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Fazla Yükle Aşk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Daha kontrol edin

BÜTÜN KADINLARIN YATAKTA İSTEDİĞİ 10 TEMEL ŞEY

BÜTÜN KADINLARIN YATAKTA İSTEDİĞİ 10 TEMEL ŞEY  Düşündüğün kadar karmaşık değil. Herkesin …