Anasayfa ÇEVREM & HAYAT Aşk Seni aldatığını 10 göstergesi

Seni aldatığını 10 göstergesi

5 Dak okundu
0
0
1,874
Seni aldatığını 10 göstergesi

 

Seni aldatığını 10 göstergesi

Seni aldatığını 10 göstergesi
Seni aldatığını 10 göstergesi
  1. Telefonunu daha fazla kullanıyor (ve sizin için değil)

Eğer birdenbire fazla mesajlaşmaya başlarsa, ama yine de sennin mesajlarına çok uzun zaman sonra cevap veriyorsa… bu sana aldatmanı bir işaret olabilir.Ama kesinlikle seni aldattığını anlamına gelmez. Sadece önemli bir konuşma yapıyor olabilir …

  1. Aniden hijyenine daha çok önem vermeye başlar

Onu tipik olarak kendine nasıl baktığını bilecek kadar uzun tanıyorsun. Nasıl göründüğüne, fiziksel sağlığına ani bir ilgi verir ve daha fazla duş almaya başlarsa, kim etkilemeye çalışıyor? (Seni ya da başkasını etkilemeye çalışıyor olabilir mi?)

  1. Daha fazla dışarıya çıkıyor

“Arkadaşlarıyla” çıkıp çıkmadığı ya da ailenin yanında daha çok gitmeye başlasa, bu gerçekten başkasıyla görüştüğünu demek olabilir.

  1. Geç saate kadar çalışıyor

Acil durum acil mü? Sana daha önce anlatmadığı büyük proje mi? Eğer fazla mesai yapmaya başlarsa ve haftanın belirli zamanlarında saatlerce çalışıyorsa, aslında çalışmıyor olabilir …

  1. Size yakınlaşmamaktan kaçıyor

Sevgiliniz aniden cinsellikten kaçındığını (veya tamamen durduğunu) fark ederseniz, bu çok büyük bir kırmızı bayraktır. Yakınlıktan korkan bazı erkekler cinsel yaşamları üzerinde hâlâ güç sahibi olduklarını hissetmek için dolandırıcılık yaparlar ve bazı erkekler basitçe aldatırlar çünkü birileri “genç ve yeni” isterler … Bu da bir sonraki işaretime götürür.

  1. Bencildir

Eğer sevgiliniz kendini hoşgörüyle karşı karşıya kalırsa ve kendini her şeyin önüne koyarsa, asla ödün vermezsen, sizi aldatıyor olabilir, sadakatsizlik bencilce kendi başına bir harekettir.

  1. Sosyal medyada çok gösterişli ve çekiçi kadınları takip ediyor.

Onun Facebook’ta çok seksi fotoğrafları beğendiğini fark ettin mi? Instagram’da kim takip ediyor? Eğer çoğunlukla gösterişli genç kadınlarsa, muhtemelen onun aklında ne olduğunu tahmin edebilirsin.

  1. Facebookta ilişki durumu güncelleşmiyor

Sevgiliniz  gururla göstermek için profilinizi güncellediniz … ve onun profilini güncellemedi. Bu hala o başka birini arayor diye bir işaret olabilir.

  1. Seninle sürekli tartışıyor

Sevgiliniz sizinle tartışmaya başlarsa, özellikle de basit bir şey için, senden ayrılıp ve başkasına yaklaşmak için bir bahane arıyor olabilir

  1. “Gizliliğine” İhtiyaç Duyuyor

Onun hakkında daha çok şey bilmen ve ona yakın olmak onun için sorun olmadığını düşünüyordun ve aniden kendisi için daha fazla zaman istiyor. Bütün o zaman yalnız başına ne yapıyor olabilir? Bu seni aldattığının bir işareti olabilir.

 

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Fazla Yükle Aşk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Daha kontrol edin

BÜTÜN KADINLARIN YATAKTA İSTEDİĞİ 10 TEMEL ŞEY

BÜTÜN KADINLARIN YATAKTA İSTEDİĞİ 10 TEMEL ŞEY  Düşündüğün kadar karmaşık değil. Herkesin …