Anasayfa ÇEVREM & HAYAT Aşk Eski sevgilim tekrar beni sevsin !

Eski sevgilim tekrar beni sevsin !

10 Dak okundu
0
0
989
Eski sevgilim tekrar beni sevsin

Eski sevgilim tekrar beni sevsin

Eski sevgilim tekrar beni sevsin
Eski sevgilim tekrar beni sevsin
  1. Neden bittiğine katılmamak yanlış

Eski sevgilim tekrar beni sevsin : Gerçek şu ki, geçerli nedenlerden ötürü ayrıldın. Bu nedenlerden bahsediyorsa, onları tartışmayın. Gerçeği ne söylediğinde duymak, onaylamak ve özür dilemek için cesaretlendir. Her şey hakkında haklı olmaktan çok mutlu ve sevilen olmak daha iyidir.

Sizinle ilişki halindeyken hissettiklerini gerçeğini duymak karşısında haklı olmak istemek, egonunun adım atması ve ruhunun mutlu ve sevilmek arzusunu gölgelendirmesidir.

  1. Onu geri gelmeye ikna etmeye çalışmayın.

Eski neden onu geri getirmesi için ikna etmeye çalışmak onu daha da uzaklaştıracaktır. Niye sensiz daha iyi olduğunu güçlendiriyor, çünkü muhtaç ve umutsuz görünüyorsun ve iletişim kurmaya çalıştığın hiçbir şeyi duymamış gibiydin. İhtiyaç duyan ve umutsuz olan, her erkeğin senin için sahip olabileceği her cazibeyi öldürecek niteliklerdir.

Erkekler kendinden hoşnut olan kadınlara çekilir. Öyleyse mutlu ol, hayatını yaşa ve ışıltılı enerjinin parlamasına izin ver, ikinci nedeninin birlikte olmadığını tahmin etmesine neden oluyor. Unutma, sen bir ödülsün. Onu asla seninle olmaya ikna etmeye zorunda kalmamalısın.

  1. Ayrılma rolünüzün sorumluluğunu üstlenin.

Kabul etmek zor, ama doğru: karşılaştığınız her bölünmede ortak paydaydınız. Onu yalnızca olanlara karşı sorumlu tutmak yerine, aranızdaki yeri inceleyin ve ilişkinizin bittiğine nasıl katkıda bulunduğunuzu belirleyin. Mesela, sorularınıza nerede oldukları hakkında soru sormaya mı çalışıyorsunuz, çünkü onlara güvenmek zor oluyor mu? Eğer öyleyse, bunlar adresi ve düzeltilmesi gereken sizin güven sorununuzdur, sihirli bir şekilde çözülmesi için değil.

Kendi kararınıza nasıl güveneceğini öğrenmek için iç işi yapın, böylece daha güvenebilirsiniz. Bu şekilde, eğer geri dönerse, bu konu yeniden ortaya çıkmayacak ve başka bir ayrılmana katkıda bulunacak.

  1. O sana gelsin.

Bir adam, üzerinde çalışması gereken şey üzerinde daha fazla değer verir. Eski dostunu özlediğin zaman onun için kolaylaştırma. Zayıf bir anı çağırmak yerine destekleyici bir arkadaş arayın. Ayrılınca yaratılan boşluk aslında sizi özlüyor mu diye görmenizi sağlar. Ne yaptığınızı merak etmesine izin verin. Sizi görmek isteyeceği, ganimet çağrısı yapmak istediğini ya da özlediği için sizinle iletişime geçmeye başlayacaktır.

O size aradığında , niyetlerinin ve motivasyonlarının ne olduğunu bilene kadar sıcak ama uygun yanıt verin. Ayrılmaya yol açan sorunlar çözülene dek onunla seks yapmaktan kaçının.

  1. Kendiniz ön plana koyun.

Hayatınızı önemli ve değeri olduğu gibi tedavi etmek caziptir. Bu yüzden öncelikle kendini koyun ve sizin için en iyisini yapın. Eski sevgilini sana geri döndüğünde, ilişkinin kaldığı yerden devam etmeyin. Sizi geri istemek için ayrılmanın yol açtığı konuları gerçekten çözmek için daha fazla teşvik edeceksiniz.

Şimdi bu konuları ele almak ve çalışmak için zamanı geldi. Sorunun sizinkinden olduğuna ikna olmasına izin vermeyin. Sorun sizinle birlikte başlasa bile, yanıt verme şekli veya yanıt vermeme şekli kötüleşti.

İç işi, işi yaptığınızı bilmeden bu sorunları çözmek için yapın. Ona haber vermek zorunda değilsiniz, çünkü değişiklikleri yaşayana kadar buna inanmaz. Sadece işi yapın ve nasıl tepki verdiğine bakın. Eğer olumlu yanıt verirse, doğru yönde ilerliyorsunuz demektir. Eğer o ayrılmanıza katkıda bulunmaya devam ederse, onu geri istemezsiniz.

  1. Açık ve olumlu bir görüş sağlayın.

İlişkinizin bu saatlerde olmasını istediğiniz konusunda açık olun. Ardından, vizyonunuzu destekleyen ve sizi iyi hissettiren yollarla davranın ve davranın. Her şeyin doğal olarak açılmasına ve sonuca açık kalmasına izin verin.

Kendinizi geriye dönük takıntılı buluyorsanız, rahatlayın ve bu şeylerin daha iyi yararlar için çalışacağına güvenin. Eğer geri dönmezse, sizin için daha iyi olan bir başkasının olabileceğini anlayın. Tanrı, Yüksek Güç, Evren (veya inandığınız her neyse) birlikte olmanız gereken adamı getirsin.

Unutmayın: Bu sizi kullanan, bir serbest yükleyicidir, sözlü, fiziksel ve / veya duygusal olarak size karşı küfürbüklü davranır, ahlaka aykırı, etik olmayan veya yasadışı olan, madde kötüye kullanım sorunları olan, suçlayan maddeleri etkiler. Kendisi, hilesi, yalan sorumluluğunu üstlenmez veya güvenilmez.

Ancak işler bu adamla sonuçlanır, iyi olacağına söz veriyorum. Eğer geri gelirse, daha sevgi dolu ve tatmin edici bir ilişkiniz olacak. Sevdiğini ve sana nasıl davrandığı konusunda daha yüksek bir standart belirlemiş olacaksın.

Ve eğer geri dönmezse, siz kendinizinkinden daha güçlü ve daha iyi bir versiyonusunuz. Senin için daha iyi olan birini çekeceksin. Her iki durumda da, kendinizle daha sevgi dolu bir ilişkiniz olacak.

Eski sevgilim tekrar beni sevsin  !

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Fazla Yükle Aşk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Daha kontrol edin

BÜTÜN KADINLARIN YATAKTA İSTEDİĞİ 10 TEMEL ŞEY

BÜTÜN KADINLARIN YATAKTA İSTEDİĞİ 10 TEMEL ŞEY  Düşündüğün kadar karmaşık değil. Herkesin …