Anasayfa ÇEVREM & HAYAT Aşk BÜTÜN KADINLARIN YATAKTA İSTEDİĞİ 10 TEMEL ŞEY

BÜTÜN KADINLARIN YATAKTA İSTEDİĞİ 10 TEMEL ŞEY

5 Dak okundu
0
0
3,883

BÜTÜN KADINLARIN YATAKTA İSTEDİĞİ 10 TEMEL ŞEY 

Düşündüğün kadar karmaşık değil.

Herkesin yatakta farklı bir zevk anlayışı vardır, fakat oldukça evrensel olan şeylere değinmek istiyoruz. Eğer partnerinize daha keyifli bir seks armağan etmek istiyorsanız, bunlarla başlayın.

1. Karşımdaki, benim zevkimi de düşünmeli.

 Bir kadın senin elin, etin veya herhangi bir mastürbasyon aleti değildir. Bedenini kullanıp kendini orgazm ettirdikten sonra kenara uzanıp karşındakinin de zevk aldığını düşünme, işler böyle yürümez. İyi bir partner olmak demek, eşit bir şekilde efor sarf etmek demektir. Bütün dönem boyunca hiçbir derse girmeyip sonrasında AA almayı beklemek kadar anlamsız.

2. Korunma söz konusu olduğunda kafasının rahat olması. 

Hazırlıklı olun, ve önceden başka bir yol kararlaştırmadıysanız kondoma yönelin. Yarı aşamada onu çıkartmak için baskı uygulamayın. Veya pantolondan sarkan aletinizi gösterip hayatınızda hiç “kondom” kelimesini duymamış gibi davranmayı. Bunu yapmayın! Yaparsanız da çekip gitmesine şaşırmayın.

3. Orgazm.

 Seks, sadece erkeğin orgazmı ile son bulmamalı- özellikle kadın hiç yaşamamışsa. Orgazmdan sonra çok yorgun olursanız, partnerinizin de zevk almış olduğundan emin olun. Bunu anlamak roket bilimi gibi zor bir şey değil. Emin olursan, kendin de memnun olursun, sen de karşındakinin zevk almış olmasını istemez misin?

4. İletişim.

 Sessiz sedasız bir seksin yeri ve zamanı elbet vardır, ancak partnerinin görüşünü almak veya bir şeyleri sorup öğrenmek de iyidir. Hiçbir şey konuşmadan bitiş çizgisine ulaşman sana ekstra puan kazandırmıyor.

5. Temiz bir yatak.

 Baldırların ter, kir ve daha nicelerine sürterken keyif almaya çalışmak çok çok zordur.

6. Ekstra bir telefon şarjı. 

Sonrasında Uber’ı aramam, dönüşte de müzik dinlemem veya Twitter’da gezinebilmem için telefonumun şarjının bitmemesi lazım. Ve yine geceyi geçireceksem, uyumadan önce sosyal medyaya göz atmak isteyebilirim değil mi?

7. Ön Sevişme. 

Bitiş çizgisini yakalama amaçlı bir yarış değil bu! Zaman geçirebilir, birbirinizden keyif alabilirsiniz. Biraz sabır sana çok uzun yollar katettirecektir. Ayrıca, orgazm, seks konusunda önemli olan tek şey olsaydı, vibratörümün USB kablosuyla çıkardım.

8. Çorapların çıkarılması.

 Lütfen, lütfen seksten önce çoraplarınızı çıkartın. Birisini tamamen çıplak ancak çorap giymiş olarak görmek gerçekten garip. Artı olarak,  daha da garibi aynı kişinin “Çoraplarımı bırakmalı mıyım?” “Ayak sevmiyor musun?”  “Ayaklarımı çirkin buluyor mudur?” tarzı sorular sorması.

9. Gerçekçi beklentiler. 

Porno kültüründeki bazı seks tarzları havalı olabilir ancak gerçek hayattaki seks hep o şekilde değildir. Ve hiç kimse birden çevrilip o işi yaparken “pis fahişe” denilmesini istemez. Bu şekilde davranmayı kesin. İtici.

10. Oral uyarılma hevesi.

 Madde kendini açıklıyor zaten.

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Fazla Yükle Aşk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Daha kontrol edin

HAYVANLARIN ÇEKTİĞİ ACI VE BİLİNÇ ÜZERİNE KURULU YENİ MİSTİSİZM

HAYVANLARIN ÇEKTİĞİ ACI VE BİLİNÇ ÜZERİNE KURULU YENİ MİSTİSİZM Hayvan duyarlılığının yasa…