Anasayfa ÇEVREM & HAYAT Aşk BİR ERKEĞİ KENDİNE NASIL AŞIK EDERSİN (EVET, GERÇEKTEN!)

BİR ERKEĞİ KENDİNE NASIL AŞIK EDERSİN (EVET, GERÇEKTEN!)

14 Dak okundu
0
0
735

9 KOLAY ADIMDA BİR ERKEĞİ KENDİNE NASIL AŞIK EDERSİN (EVET, GERÇEKTEN!)
Spoiler’e dikkat: Evet, gerçekten de sihirli bir formül var.
Hayallerinin erkeğiyle tanıştın ve işler gayet iyi gidiyor. Peki onun da senin ona kapıldığın kadar kapıldığından nasıl emin olabilirsin?

BİR ERKEĞİ KENDİNE NASIL AŞIK EDERSİN (EVET, GERÇEKTEN!)
BİR ERKEĞİ KENDİNE NASIL AŞIK EDERSİN (EVET, GERÇEKTEN!)

Hoşlanmanın ilk aşamalarında veya randevularının başında birine fena aşık olduysan, en korkunç ve en harika şeyi biliyorsundur – ilgisini çekmek ve karşılıklı bir sevgi inşa etmek. Kendini başkasının vaktine ve ilgisine değdiğine dair kanıtlamak istiyorsun, ama bu asla büyülü bir söz söyleyip sihir yapmak kadar kolay olmaz, değil mi?
İlişkilerin yürümesi için zaman, özveri, sabır karışımının yapılması lazım. Sonuçta, birisiyle bir hayat kurmaya çalışıyorsunuz ve bu kolay bir iş değil. Ancak, birisinin, aşkının derinliğini fark etmesi ve aşkına karşılık vermesi için hiçbir yöntemin olmadığı anlamına gelmez.

İyi bir ilişki, dans gibidir. İki kişinin her şeyini verip adımları öğrenerek beraber çalışması, dolayısıyla ayaklarını birbirine çarpmamasıdır. Ve iyi bir dans gibi, ilişkinizin sorunsuz bir şekilde ilerlemesine yardımcı olmak için adımlar atabilirsin, ve tabiki partnerinin ayaklarına kazara basıp durmaktan uzak bir şekilde.
İlişkiler çok çaba gerektirir, ancak bazen bu çabayı nerde sarfedeceğini anlamak kolay değil. Randevularda daha başarılı olmak ister misin? O halde bir erkeğin sana aşık olabilmesi için bu basit adımları izlemek isteyeceksin, çünkü ister inan ister inanma, aslında bir formül var. Bu bir sihir olmayabilir, ancak ulaşabileceğin kadar sihirlidir ve tabiki de çok daha gerçekçi.

1. Maskülen

BİR ERKEĞİ KENDİNE NASIL AŞIK EDERSİN (EVET, GERÇEKTEN!)
BİR ERKEĞİ KENDİNE NASIL AŞIK EDERSİN (EVET, GERÇEKTEN!)

Bir erkek, kendisini cezbedecek bir kadın ister. Parlaklığı ve kadınsılığı, kendisinin sahip olduğu maskülen enerjisinden etkilenmesini ister. Koruma, temin etme, sorun çözme becerilerini takdir edecek kadın isterler. Baskı altındaykenki durgunluğuna ve sakinliğine hayran olunmasını istiyor. Daha mantıksal ve analitik olduğundan budalaca filmlere ağlamadığı için(zorunlu olarak) kendini zayıf hissetmek istemiyor.
Kısacası kendisini hep olmak istediği kahraman gibi gören bir kadın istiyor. Bunu anladığın zaman, onun gerçekten de kalbi ve ruhuyla ne kadar kahraman olduğunu farkettiğinde şaşıracaksın. Hanımlar, bir erkeğin gerçek büyüklüğü budur. Gerekli sebep olsun ya da olmasın, sizin için ölürdü. Bu kahramanlık değilse, ne?

2- Kabul

BİR ERKEĞİ KENDİNE NASIL AŞIK EDERSİN (EVET, GERÇEKTEN!)
BİR ERKEĞİ KENDİNE NASIL AŞIK EDERSİN (EVET, GERÇEKTEN!)

Şimdi, konu erkeğinizi kapmaksa, bir erkeğin seninle gelecek görmesini istiyorsan yapmaman gereken bir şey var. Ona düzeltilmesi gereken bir proje gibi davranmayın, çünkü bu durum hemen duvarları yükseltir. Arkadaş çevresi,ne yapmaktan hoşlandığı, konuşma biçimi, kıyafetlerini değiştirmeye çalışmak gibi bir dürtünüz varsa- yapmayın!
Devam et ve olduğu gibi saygı duyabileceğin birini bul. Eğer yardımını istiyorsa, senden bunu talep eder. Senin için en uygun kişi senin kahramanınmış gibi hissetmeyi hak ediyor. Bunu kabul edemiyorsan- o senin erkeğin değil.

3- Minnettarlık


Bir erkeğin bir kadına sunabileceği iki temel hediyesi vardır: koruma ve sağlama kabiliyeti. Dolayısıyla, hayatını korumak için riske girmeye istekliyse, ve sana bir şeyler sağlamak adına zamanını, yeteneğini, hazinesini yatırıma açık hale getiriyorsa karşılığında isteyeceği şey biraz minnettir.
İsteyebileceği her şeyi veremese bile, senin için çabaladığından, takdirini ister. Bu gerçekten fazla bir şey değil. Yani, bir erkeğin sende en iyi şeyleri görmesini ve çaresizce aşık olmasını istiyorsan, yapmaman gereken şey çabalarına saygısızlık etmektir.

4- Beslemek

Eğer bir erkeğin görevi kadınını ve ailesini koruyup kollamak, ihtiyaçlarını sağlamaksa, karşılığında neye ihtiyaç duyar ve ne ister? Basitçe söylemek gerekirse, kadının özellikle doğuştan gelen besleyici ve kollayıcı yeteneğinden kaynaklanan güzelliği ve zarafeti, erkeği çeker.
Bu düşünceye cinsiyetçi diyerek saldırmandan önce, burada sadece bir araya gelen iki insandan bahsediyoruz ve bu alanda işbirliği kurarak ortaklık etmeniz ikinizin de hayatını daha iyi duruma getiriyor. Bir ilişkinin gerçek güzelliği, iki insanın bir araya gelip, sadece almak yerine vermek istemesidir. İşte o zaman sihir ortaya çıkar.

5- Uyum

BİR ERKEĞİ KENDİNE NASIL AŞIK EDERSİN (EVET, GERÇEKTEN!)
BİR ERKEĞİ KENDİNE NASIL AŞIK EDERSİN (EVET, GERÇEKTEN!)

Düşüncene ya da geçmiş tecrübelerine rağmen- bir erkeğin, yapabilirliği varsa seni memnun etmeyi ne kadar istediğini bilemezsin. Aslında sorunlar, artık seni mutlu edebileceğini düşünemediğinde ortaya çıkıyor. Erkekler çok basit canlılardır. Değerlerini, sorunları çözerek ve düzelterek ortaya koyarlar( ve bazen de seni düzeltmeye çalışırken hata yapabilirler).
Artı olarak, hiçbir şey bir erkeği, çözemediği bir sorunun altında sıkışmak kadar kötü hissettirmez: çok sıklıkla mutsuzsan, bu onun başarısızlığıdır ve kendini bir başarısızlık olarak görmektense uzaklaşmayı tercih eder. Buna karşın, hiçbir şey bir erkeği mutlu bir senden daha başarılı hissettiremez- bu yüzden pozitif, mutlu ve canlı bir kadın çok cezbedicidir.

6- Güvenirlik


Eril enerjinin gerçek koduna gelince, onur kavramı pratik olarak idealden ayrılamaz. İster savaş meydanındaki savaşçı olsun isterse oyun alanındaki sembolik “savaşçılar”, eşinizin arkanızda olması, kazanın-kaybedenin, hatta yaşam-ölüm arasındaki farktır. Bir erkek onun takımında olduğunu, ve onun arkasını kollayacağına güvenmeli, öbür türlü asla adanmaz.

7- Bağımsızlık


Bir kadının eline yüzüne bulaştırdığı bir konu varsa, o da ilişkiyi anlamlandırmaya ve erkeği çabucak bağlamaya yönelik olan girişimidir. Sebebi de kadının güvende hissetme ihtiyacı ile erkeğin doğuştan gelen özgürlük ve bağlanmama özelliğinin zıtlaşmasıdır. Düşünürseniz, eylem halinde öldürülen her asker özgürlük fikrini savunmaya çalışırken öldü.
Bu basit gerçeğin farkında olduğunuzda, neden onun çekimser davrandığını da anlayacaksınız, endişelenmeyin. İyi haber şu ki, özgürlüğünü daha iyi bir yerde kullanacaktır bu yüzden iyi ol ve onu erken karara zorlama.

8- Cezbetme


Bu paylaştıklarımı gerçekten kavrayıp 9 yolu da yerine getirdiğinizde, resmi olarak erkeğinizin aklında olacaksınız, ve tabiki de kalbinde. Bunun nedeni, muhteşem özelliklerinin mantıklı gelen tüm faydalarına kalbini açtığı zaman duygu kelimesinin de yavaş yavaş denkleme girmeye başladığını fark etmesidir.
Ha, bir erkeği cezbetme aşamasında harekete geçiren bir şey daha var: rekabetçi doğasının, şimdiye dek tanıştığı en harika kadını başka bir erkeğe kaybetmeye hiç niyeti yok.

9- Ruh İkizleri

BİR ERKEĞİ KENDİNE NASIL AŞIK EDERSİN (EVET, GERÇEKTEN!)
BİR ERKEĞİ KENDİNE NASIL AŞIK EDERSİN (EVET, GERÇEKTEN!)

Bunları ana hatlarıyla izlerseniz, hepsi teker teker ayrı sihir katar. Erkeklik sevdasıyla kendi takdirini harmanlarsanız, buna minnet, besleyici ruh, uyum ve güvenilir olma kabiliyetini ekleyip bağımsızlığına onur duyarsanız tüm bunlar onu cezbeder. Tüm bunların sonucunda ise ruh ikizini bulmuş olursun.

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Fazla Yükle Aşk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Daha kontrol edin

BÜTÜN KADINLARIN YATAKTA İSTEDİĞİ 10 TEMEL ŞEY

BÜTÜN KADINLARIN YATAKTA İSTEDİĞİ 10 TEMEL ŞEY  Düşündüğün kadar karmaşık değil. Herkesin …