Anasayfa ÇEVREM & HAYAT Aşk o beni seviyor mu ?

o beni seviyor mu ?

16 Dak okundu
0
0
1,412

o beni seviyor mu ?

Sevgiliniz sizi gerçekten seviyor mu? Onunla olan ilişkiniz uzun sürecek mi? Gerçekten her şeyiniz o mu? Ya da siz gerçekten onun her şeyi misiniz?

Kafanızda bu deli sorular varken kendi kendinizi yiyor ve bir türlü mutlu olamıyorsanız sizi biraz rahatlatalım, en azından ilişkiniz hakkında fikir sahibi yapalım istedik. Belki dünyanın en odun erkeğine aşıksınız, belki de gerçekten tam bir duygusal pamukla berabersiniz…

Yapılan bir araştırmaya göre tüm kadınların ortak ve ideal erkeği tam olarak aşağıda listelediğimiz 15 özelliği yakalayınca sonsuza kadar mutlu oluyormuş. Hadi 15 tanesi tutmasın ama en azından 5 tanesi bile sizin sevgilinizde mevcutsa onları sarın sarmalayın kızlar. Unutmayalım kimse mükemmel değildir…

Belki sana gore tam biri bulmuşsun.. belki de bulamamışsın.. bunu okuyarak öğrenebilirsin bunu!

-Arkadaş olmak!

Aslına bakarsanız ilişkileri yürüten en önemli kurallardan bir tanesi de sevgili ile arkadaş olmakmış. Beraber eğlenebildiğiniz, gülebildiğiniz, sizi mutlu etmenin yollarını, yüzünüzü 1 saniye bile olsa güldürmenin inceliğini bilen bir sevgiliniz varsa gerçekten cok  şanslısınız!

-Anlayışlı!

Oh be! Kavgalar ilişkilerin tuzu biberidir. Tabi uzun zaman kavgalı kalmadığınız sürece. Yapılan araştırmalarda kavga sırasında bir anda ‘seni seviyorum’ diyen erkekler neredeyse yok denecek kadar azmış. Tamam, sevdiğini söylemesin ama hakaret edene kadar ya da şiddete başvurana kadar olayı eğlenceli hale getirip konuyu kapatmaya çalışsa çok güzel olmaz mıydı? Düşünsenize kavganın tam ortasında aniden yataktaki yastığı alıp yavaşça size vuruyor ve meydan

okuyor. Yastık tüyleri etrafta uçuşurken koklaşmak ne güzel olurdu. Ay ya!

-Beraber saçmalamak!

Kız arkadaşlarınızla güldüğünüz her şeye onunla da gülemiyorsanız çok sıkıcı bir ilişkiniz var demektir. Beraberken içinizdeki o haylaz çocuğu saklıyorsanız vay halinize.

Bunları da unutmayın!

Tuttuğu takımın maçını izlemek erkekler için büyük önem taşır. Sizinle yaptığı bir programa katılmak için maç seyretmekten vazgeçiyorsa.

 • Erkek erkeğe buluştukları bir gecede sizin yanınızda olmayı tercih ediyor ve katılmak zorunda kaldıysa sürekli sizi arıyor ve mesaj gönderiyorsa.
 • Giyimine ve görüntüsüne çok özen gösteriyorsa.
 • Randevularınız için heyecanlanıyor ve farklı planlar yapmaya çalışıyorsa.
 • Siz ziyaret edeceğiniz için evinde temizlik yapıyorsa.
 • Sevdiğinizi bildiği bir yemeği sizin için pişirmeyi teklif ediyorsa.
 • Çocukluğunuz ile ilgili daha önce anlattığınız bir anıyı tamamen hatırlıyorsa.
 • Biraz kilo mu aldım ?’ dediğinizde hayran hayran sizi seyrediyorsa.
 • Birşeyle uğraşıyorken birden sizi seyrettiğini fark ediyorsanız.
 • Kapıdan çıkıp havanın soğuk olduğunu fark ettiğinizde yanına sizin düşünerek aldığı bir atkı ile karşılaşırsanız.
 • Hiç beklemediğiniz bir anda sizi özlediğini söyleyerek çatkapı geliveriyorsa.
 • Sizinle beraber bir çocuğu olsa nasıl bir tipi olurdu diye hayal kuruyorsa.
 • Uzun zamandır almayı planladığınız birşeyi görmüş, hatırlamış ve sizin için almışsa.

Demek ki size cok seviyor!!

-Yanında hersei unutmak

Okul problemleri, iş stresi, aile kavgaları derken zaten bunalmışsanız onunla olduğunuz vakitlerde birde onun sorunlarıyla uğraşmak yerine beraber zamanı durduruyorsanız gerçekten çok şanslısınız. Hayat akıp giderken o akışa kapılmak yerine o an, beraber olduğunuz o harika an dünyayı durdurup sadece birbirinize akıyorsanız lütfen ne yapın edin evlenin!

-Övmek!

Arkadaşlarınızla onun hakkında konuşurken söyleyecek olumsuz bir şey bulamıyorsanız, arkadaşlarınız kıskanıyor ama bu kadar cici bir ilişki yaşadığınız için mutlu oluyorlarsa cidden çok şanslısınız. Kusurlarını bile sevimlilikle anlattığınız sevgiliniz emin olun her kızın rüyasıdır.

-Peşinizde!

Ne yaparsanız yapın, ne derseniz deyin her zaman peşinizde olan bu sevgili böğre basılmalık bir çocuktur. Öpülmeli ve koklanılmalıdır. Kızdığınız zamanlarda ondan uzaklaşmak istediğiniz anlarda bile sizi bırakamıyorsa daha ne istiyorsunuz ki? Çocuk sizi düşünüyor, kendinize bir şey yapmanızdan ve geri dönmeyecek olmanızdan korkuyor.

-Gurur duyuyor!

Sizinle gurur duyuyorsa kendinizi piremses gibi hissetmelisiniz. Aşkını kimseden saklamayan, herkesle bunu paylaşan, sizinle olduğu için mutlu olan sevgilinizi lütfen üzmeyin kızlar .

-Ortak payda

Elbette herkesin kendi hayatı var. Ama bir de ortak hayatınız olmalı. Yapmak zorunda olduğunuz rutin işleri beraber eğlenceli hale getirebiliyorsanız, birbirinize destek olup yüklerinizi azaltabiliyorsanız, ve evet bu sizin ilişkinizde şuan hasetimden ben bile çatlayabilirim. Tebrikler!

-hep konu açıyor

Erkekler hayatlarına giren her kızı arkadaşlarına ve ailelerine anlatmazlar. Zorlansalar bile bu konuda konuşmak onların hoşuna gitmeyecektir. Ama sizden gerçekten hoşlandıysa evde veya arkadaş ortamında durup durup sizden konu açmasına sakın şaşırmayın. Bu durum sizden hoşlandığını ve başkalarıyla sizin hakkınızda konuşmak istediğini gösterir. Ne konuştuğunun bir önemi yoktur. İsminizin geçtiğini bilin yeter.

-Kendinize “Ben üzgünken o da üzgün mü?” sorusunu sorun.

Duygusal olarak çökmüş durumdaysanız veya soğuk algınlığı geçirdiğiniz için kötü durumdaysanız, bu durum sizi seven kişiyi ortaya çıkarmalı. Sizi gerçekten seviyorsa negatif enerjinizin bir kısmını kendisi alır ve en kısa zamanda iyi hissetmenizi istediği için kendisi de üzgündür.

Sizin kadar üzgün olmak zorunda değilse de mutlu olmanızı istediği için sizin modunuzdan net bir şekilde etkilenir.

-İkinizin ortak geleceği hakkında konuşmasına dikkat edin.

 Eğer sizi gerçekten seviyorsa onun geleceğinde var olmanız fikri kesinlikle aklındadır, bundan tedirginlik duyduğu veya emin olmadığı bir şey değildir. Eğer sürekli gelecekte ne yapacağınızdan ya da bir, iki, hatta on yıl sonra beraber nasıl olacağınızdan bahsediyorsa muhtemelen size âşıktır.

Gerçekten kendini adadıysa sizinle sonsuza dek vakit geçirmek ister. Gelecekten bahsettiğinde anlattıklarına sizi de katıyorsa sizi gerçekten seviyor olma ihtimali yüksektir.

Çocuklarınızın kime benzeyeceğinden, emekliliğinizi nerede beraber geçireceğinizden veya balayına nereye gitmeniz gerektiğinden bahsediyorsa sizi gerçekten seviyordur.

-Sinirlenememek!

isteyerek ya da istemeyerek, birbirinizi üzdüğünüz ya da canını acıttığınız zamanlarda bile kızamıyorsanız inanın bu saf sevgiden kaynaklanıyor. Siz mutsuzken sizi güldürmeye, eğlendirmeye ve olanları unutturmaya çalışıyorsa iyi bir adamdır o. Kafanız dağılsın sakinleşince mantıklı düşünün diye uğraşıyordur.

-Arzulamak!

Kaçıncı ayınız olursa olsun ya da yıl fark etmez, birbirinize karşı hala arzularınız değişmediyse oy anam oy ne kadar şanslı olduğunuzu tahmin bile edemezsiniz. Sizi istemekten vazgeçmeyen bir erkeğin gözü asla dışarıda da olmaz. Unutmayın bunu!

-Huzur bulmak!

Onun kollarında huzur buluyorsanız, endişeleriniz, kaygılarınız kaybolup gidiyorsa o adamın koynundan çıkmanızı tavsiye etmiyoruz.

-Size anlamlı iltifatlarda bulunuyorsa buna dikkat edin

. “Saçının yeni şekli hoş görünüyor” ile “Ne olursa olsun beni daha iyi hissettirmeyi beceriyorsun” demek arasında bir fark vardır. Eğer karakterinizin ve kişiliğinizin önemli hallerini gerçekten takdir eden iltifatlarda bulunuyorsa sizi sevme olasılığı oldukça yüksektir. Sevdiğiniz kişi sizi her zaman iltifat yağmuruna tutmak zorunda değil — fark yaratan şey niceliği değil niteliğidir.

-Her koşulda sevgi!

Uyanır uyanmaz sizi öpüyorsa, hem de kötü ağız kokunuza rağmen. Bu adam sizi kolay kolay bırakmaz kızlar. Hastalanınca da bakar, kilo alsanız da sever.

-Sizin için en iyisini istiyorsa!

Yemeğin en lezzetli yerini sizinle paylaşan bir sevgiliniz mi var? En sevdiğiniz restourantta haftada en az iki gün yer mi ayırtıyor? Ya da en sevdiğiniz yemekleri sipariş mi ediyor? vay anasını! Erkeklerin kalbine giden yol midesinden geçer klişesi ne kadar gerçekse bir erkek sizin yemek zevklerinize öncelik veriyorsa sizi çok sevdiği daha da gerçek!

Simdi bunlar sizde varsa cok şanslısınız. Bu erkeği bırakmayın! Bol şanslar ve umarım mutlu olursunuz hep

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Fazla Yükle Aşk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Daha kontrol edin

BÜTÜN KADINLARIN YATAKTA İSTEDİĞİ 10 TEMEL ŞEY

BÜTÜN KADINLARIN YATAKTA İSTEDİĞİ 10 TEMEL ŞEY  Düşündüğün kadar karmaşık değil. Herkesin …