Anasayfa ÇEVREM & HAYAT Aşk KEŞKE KIZLAR ERKEKLER HAKKINDA BU ŞEYLER BİLSEYDİ

KEŞKE KIZLAR ERKEKLER HAKKINDA BU ŞEYLER BİLSEYDİ

15 Dak okundu
0
15
14,050

KESKE KIZLAR ERKEKLER HAKKINDA BU SEYLER BİLSEYDİ

KEŞKE KIZLAR ERKEKLER HAKKINDA BU ŞEYLER BİLSEYDİ
KEŞKE KIZLAR ERKEKLER HAKKINDA BU ŞEYLER BİLSEYDİ

 

KEŞKE KIZLAR ERKEKLER HAKKINDA BUNLARI BİLSE

 

19 İLE 56 YAŞ ARASI ERKEKLER İLE KONUŞTUK VE ONLARIN BU KONU HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİ ALDIK.

Acaba erkekler kadınlara ne söylemek istiyor ve bizim ne bilmemizi istiyorlar? Birçok kız ve erkek sadece içki, spor ve sex hakkında düşündüklerini sanıyorlar. 19 ile 56 yaş arası 12 erkek ile görüştük ve onlara bu konu hakkında aynı soruyu sorduk ‘Kadınlar, erkek hakkında ne bilmeli?’.

ERKEK OLUNCA ZAMAN UÇUYOR

Erkeklerin ve Kadınların zamanı var ancak Erkeklerin zamanı kadınların zamanından daha hızlı geçiyor. Einstein bile bunu açıklamaya çalıştı.  O yüzden bir erkek size seni seviyorum demediyse veya siz ona bir mesaj atıp ve o size aniden geri mesaj yazmadıysa korkmayın. Unutmayın ki erkeklerde zaman farklı geçiyor.

SİZ DÜŞÜNDÜGÜNÜZDEN DAHA GÜÇLÜSÜNÜZ

Biz erkekler seçtiğimiz kadına bakınca, onların gözlerinin içine bakınca sanki zaman duruyor ve kalbimiz çok hızlı atıyor. O kadar hızlı atıyor ki kazaya uğramış gibi hissediyoruz. Siz kadınlar biz erkekleri bir bakışla kontrol edebiliyorsunuz.

BAZEN’ SİZİNLE ALISVERİŞE GİTMEYİ SEVİYORUZ. ‘BAZEN’

Kızlar saçınıza bir değişiklik yaptığınız da biz görmediysek özür dileriz ama sizde bize bir iyilik yapın ve saçınızı başka bir stilde yapın. Hem de biz sizinle alışverişe gitmeyi de çok severiz ama çok uzun sürmesin. Bazen de düşünüyoruz ki ‘nasıl bu kadar harika bir kız bana baktı?’ Erkekler için kadınların saçları her zaman ilgi çekici olmuştur. Saçlarınızı toplamanız veya dağıtmanız, saçlarınızın güzel kokması onları etkileyen şeyler. Ancak kadınların sürekli kuaförde vakit geçirmesi, değişik saç modelleri denemeleri ve saçlarını aykırı renklere boyamaları çoğu erkek için hoş olmayan bir durum.

BİZ SİZDEN COK FARKLI DEGİLİZ

Mesela spor salonunda biz de kızlar gibi fiziğimizden çok memnun değiliz ve hep aynaya bakıp kötü hissediyoruz.

Ve yemek yapmakta aynı şey… Biz erkekler et pişirmekten daha fazlasını da yapmayı biliyoruz. Bizde salatayı da çok severiz!

5 YASINDA GİBİ DAVRANMANIZ BİZİ ÇOK RAHATSIZ EDER

Çok şeyler bizi rahatsız eder mesela… Kızların durmadan komik olmayan şeye gülmeleri, Justın Berberi sevmiyorum deyip sonra onu dinlemesi… Sırf bize cool görünecek diye. Bazen çok merak ediyorum, kızlar siz neden hep beraber lavaboya gidiyorsunuz? Yalnız gitmeyi bilmiyor musunuz?

BENİM SIRLARIM YOK

Her zaman bana söyle bir şey dediler ‘kadınlara asla yalan söyleme onlar her şeyi bilirler’  eee tamam. Benim sırlarım yok!

DOĞAL HALİN ÇOK GÜZEL

Keşke kızlar bunu bir bilse. Bizi istiyorsanız 2 saat giyinmenize ve yüzünüzü boyamanıza gerek yok. Biz sizi doğal haliniz ile de severiz. Önemli olan nasıl biri olduğunuz. Çok güzel yüzlü ve kötü kalpli biri ile evlenmek istemeyiz.

ÖZGÜVEN HERHANGİ BİR GECELİK GİYİNMEKTEN DAHA SEKSİ

Erkekler özgüvenli kızları çok sever!

 

BİZ İYİ NİYETLİYİZ!

Bazen size bir şey diyoruz ama yanlış anlaşılıyor, bilin ki biz iyi niyetliyiz ve size herhangi bir kötülük yapmak istemiyoruz. Bazen söylemek istediğimiz kelimeler aklımızda iyi dökülür ama söyleyince yanlış çıkar.

BİZ DIŞ GÖRÜNÜŞTEN DAHA FAZLASINA BAKARIZ

Benim ilişkide aradığım şey, hayatımdaki kadınla anlaşmak istiyorum. Onun beni anlamasını istiyorum çünkü saatlerce bir kadın ile konuşmak ne kadar güzel olduğunu bilmiyorsunuz!

SENİ SEVİYORUM!

Erkekler, ilişkide ilk “Seni seviyorum” diyen taraf olmaktan çekinmezler. Yapılan araştırmalara göre erkeklerin %66’sı bu konuda oldukça açık.

BANA 100 KEZ AYNI SORUYU SORMA!

Üzerinize giydiğiniz her şey güzel gerçekten. Güzel olmadığında da genelde size sormadan söyleriz.

AĞLAMAK BİR ŞANTAJDIR BİZE

Ağlamak bizim için bazen şantajdır. Eğer çok gerekliyse bunu kullanın ama beğenmemizi beklemeyin. Ağlayan bir kadın bizim için çekici olmuyor. O an belki istediğinizi yaptırabilirsiniz bununla ama ilerleyen zamanlarda sizden hızla uzaklaşmak için bir not olarak durur kafamızda.

ÇOK MAKYAJ YAPMANIZA GEREK YOK

Her erkek bakımlı kadın sever ancak bunu abartmamak gerekiyor. Bazı kadınların oyuncak bebek gibi makyaj yapıp süslenmesi erkekler tarafından itici bulunuyor. Makul oranda makyaj yapmak hatta doğal halinizle olmak erkeklere daha çekici geliyor.

 

ESTETİK GEREKSİZ BİR SEY

Kadınlar vücutlarında bir yerlerini beğenmeyebilir ve estetikle düzelttirebilirler. Fakat erkekler bu durumu pek hoş karşılamıyor. Özellikle kadınların botoks veya dolgu yaptırmalarına karşılar çünkü kadınların mimiklerini mahvettiklerini düşünüyorlar. Ayrıca baştan aşağı estetik harikası kadınlardan hiç hazzetmezler.

UZUN TIRNAKLARDAN KORKUYORUZ!

Yapılan bir araştırmaya göre erkekler genel olarak kadınların ellerine önem verirmiş. Tabi ki doğal olarak el bakımı kadınlar içinde çok önemli. Ancak erkekler bir durumdan çok şikayetçiler o da uzun tırnaklar. Manikürlü bakımlı eller çok hoş fakat tırnaklarınızı çok uzatmayın zira erkeklerin gözünde cadı eli gibi görünüyormuş.

ROMANTİK FİLMLERİ SEVERİZ DE ÇOK DEĞİL

Erkekler kadınlardan farklı olarak maçlara ve vurdulu kırdılı, silahlı, kovboylu filmlere bayılırlar. Kadınlarsa daha romantik tercihlerde bulunurlar. Fakat kadınların ısrarla sevgilileriyle romantik film izlemek istemesi erkeklerin canını bir hayli sıkıyor. Kendi filmlerine laf ettirmezlerken aksiyonlu ve maceralı filmlere laf atmaları da cabası.

KIZLAR” YEMEK YİYİN!

Bu durum biraz tercihe göre değişiyor ancak erkekler genelde çıt kırıldım kızlardan pek hazzetmiyor. Çünkü genelde bu tip kadınlar yemeklerde seçicidirler. Düşünseniz de bir yere gideceksiniz “ne yiyelim” diyor partneriniz ve seçenekler sunuyor. Ben onu yemem, bunu yemem, oraya gitmem, bunu sevmem, o kokuyor, bunda şu var, diyen kadınlar hiç cazip gelmiyor erkeklere

DEKOLTE GİYEBİLİRSİN AMA EVDE!

Erkekler kadınlarda bakım sever dedik. Giyimlerine dikkat etmeleri koşuluyla tabi. Kadının dekolte giymesi çok normal bir durumdur hatta şöyle hafif bir dekolte erkeklere kadının kendine ne kadar güvendiğini gösteren simgelerden biri ancak bunu abartmamak gerek.

ARGO KONUŞMAK COOL OLARAK KABUL EDİLMİYOR

Erkeklerin kadınların küfürlü ve argo kelimelerle konuşmasını itici buluyorlar. Onun yerine daha tatlı dilli, özgüvenli ve esprili konuşmak hoşlarına gidiyor.

SERT KADIN OLMAYIN… AMA GÜÇLÜ OLUN

Erkekler, sert kadınlardan hoşlanmazlar. Kadın erkek ilişkisinde çekiciliği sağlayan şey; kadında yumuşaklık, erkekte sertliktir. Siz de sert olursanız eşinizin gözünde bütün çekiciliğinizi kaybedersiniz. Bir kadın evinde süslü, neşeli, cilveli, olmalı ki erkeğin dikkatini çeksin. Erkek onunla muhabbet etmek istesin. Asık yüzlü olan, sert bakan, söylenen, bağırarak konuşan kadınları erkekler görmek bile istemezler.

SİZİ DİNLEMEDİĞİNİZİ DÜŞÜNMEYİN

Birisiyle konuşurken muhtemelen bir “evet” ya da “anlıyorum” gibi şeyler duymak karşındakinin sizi dinlediğinin bir göstergesi olarak algılanır, fakat bazı erkekler bir şey söylemiyorsa dinlemediği anlamına gelmez. O sadece sessizce dinleyerek ne dediğinizi düşünmeyi tercih edebilir.

 

 ‘BAZEN’ YALNIZ KALMAK İSTERİZ

Ortak faaliyetler önemli olmakla birlikte, erkekler de kendileri için zamana ihtiyaç duyar. Kadın ve erkek olarak her iki bireyin de bireyselliklerini beslemek için boşluklarını doldurmaya ihtiyaç duyması kaçınılmazdır. Erkekler ise bunları spor salonuna giderek, maç izleyerek, arkadaşlarıyla toplanarak veya farklı bir aktivite planlayarak gerçekleştirir.

 

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Fazla Yükle Aşk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Daha kontrol edin

BÜTÜN KADINLARIN YATAKTA İSTEDİĞİ 10 TEMEL ŞEY

BÜTÜN KADINLARIN YATAKTA İSTEDİĞİ 10 TEMEL ŞEY  Düşündüğün kadar karmaşık değil. Herkesin …