Anasayfa ÇEVREM & HAYAT Aşk Hoşlandığın bir erkekle nasıl konuşulur

Hoşlandığın bir erkekle nasıl konuşulur

16 Dak okundu
0
0
6,221
Hoşlandığın bir erkekle nasıl konuşulur

Hoşlandığın bir erkekle nasıl konuşulur ? Merhaba kızlar! Hava cok güzel değil mi? tam dışarıya çıkmak için uygun bir havadır. Yanınızda da biri varsa daha güzel olur değil mi?

Diyelim ki bir erkek ile tanıştın ve ondan hoşlanmayı başladın.. konuşmaya başladınız ve o sana hadi bir gün beraber takılalım dedi! Heyecandan öldün şu an değil mi? ha ha

Hazırlanıyorsun, makyaj yapiyorsun ve cok güzel bir kiyafet de buldun.. ama bunlardan daha önemli bir sey var.. davranışların!

Bu makalede bir erkek ile ilk buluşmanızda neler yapacagını ve yapmayacağına dair her şeyi anlatacğız. Ve o seni daha da cok sevmeye başlayacak! Bundan emin ol!

1- GEÇ KALMA!

Tamam.. 5 dakika ile yada 10 daşika ile geç kalırsan sorun yok! Çünkü trafik var yada yolda yapman gereken bir seyi halletmişşsin. Ama cok geç kalırsa bulusacağın erkek onu takmadığını sanacak ve kötu bir sonuc ile biter u gece! O yüzden gec kalmamaya çalış!

2- Hoşlandığın bir erkekle nasıl konuşulur : ESKI SEVGİLİN HAKKINDA COK FAZLA SEY KONUSMA!

Yani herkezin eski sevgilizi var ama ilk görüşmede onun hakkında iki saat konusmana gerek yok.  Yanlıs anlar bu erkek ve eski sevgilini hala sevdiğini sanacak.

3- ANNE BABANI GETİRME..

Yani ilk görüşmede anne babanı getirme çünkü garip olacak.. baya.. En çok yapılan hatalardan biri de ilk buluşmada yanınızda sizden birinin olması. Bu olumsuz bir etki bırakmakla kalmaz samimi ve sıcak bir ortamın doğmasına da engel olur. Ayrıca sizin olgun biri olmadığınızın da göstergesidir. Bu yüzden mutlaka tek gidin. Sizi ilk görüşmede ailesi ile tanıştırmaya kalkarsa buna kesinlikle engel olun ve kabul etmeyin.

4- TELEFONUNA YAPIŞMA!

Benim ile görusuyorsun.. telefonundaki olan insanlarla değil.. o yüzden telefonunu bırak ve telefonuna yapışma. Saygısızlık da oluyor bu! İlk bulumada sohbetinizi yarıda kesip birilerine mesaj atmayın ya da birileri ile telefonda görüşmeyin. Görüşmeye başladığınız anda ya telefonunuzun sesini kısın ya da tümden kapatın. Uzun zuzun birileri ile konuşmak saygısızlıktır.

5-ÇOK EKSTREM BİR YERE GİTMEYİN

EKSTREM diyince anlatmak istedigim sey bu.. cok heyecanlı cok tehlikeli bir yere gitmeyin.. Güzel bir restoranda akşam yemeği, hoş bir cafe’de kahve molası, doğa içinde bir sabah kahvaltısı, deniz kenarında salaş bir balıkçı barınağı gibi yerleri özellikle tavsiye ederim. Ama burada en önemli şey yaratmak istediğiniz atmosfer, birbirinizi anlayabilecek gürültüsüz, doğal yerlerin seçilmesidir. İlk buluşmada mekan çok önemlidir. Sessiz, sakin ve kapalı bir mekanı tercih edin. İletişim daha kolay olacak ve bu sayede ona daha iyi odaklanabileceksiniz.

6- Hoşlandığın bir erkekle nasıl konuşulur : KONUŞTUĞUN KADAR DA DİNLEMELİSİN

Bazı erkekler çok konuşarak karşılarındaki kadını etkileyeceklerini düşünürler. Ancak önemli olan çok konuşmak değil dengeli konuşmaktır. İki insanın karşılık konuşmasına dialog denir. İki kişiden sadece birinin konuşmasına ise monolog denir. Monolog yapmayın. Onun kendisini anlatmasına, duygularını seninle paylaşmasına izin vermelisin. Bunu hoş bir tenis maçına benzetebilirsin. Oyuncular sıra kendilerine sıra geldiğinde topu karşı tarafa gönderirler. Top karşı tarafta iken tam konsantre gelecek olan topu beklerler. Tek fark buradaki amaç karşındaki rakip olarak görüp onu alt etmeye çalışmamaktır. Beraber güzel vakit geçireceğinizi düşünmelisin

7- Hoşlandığın bir erkekle nasıl konuşulur : DUYGULARINI HEMEN ORTAYA DÖKME!

Gerçekçi olmak önemlidir. Duygulardan bahsetmek ise zamanlaması iyi yapılması gereken riskli bir harekettir. Duygularını açarken çok abartılı olmamalısın. Rol yaptığın ya da kandırmaya çalıştığın izlenimi verebilirsin. Yeni tanıştığın bir kadının iç dünyasında yolculuğa çıkmak çok heyecan vericidir. Onun labirentlerinde doğru yolu bulmak için doğru konular seçmelisin.

7- Hoşlandığın bir erkekle nasıl konuşulur : SESSİZLİKLERİ BOŞ MUHABET İLE DOLDURMAYIN

İlk görüşmede ara ara seslikler olur. İki taraf da konuşacak bir şey bulamaz. Böyle bir durumda sırf sessizliği bozmak adına  saçma sapan birşer söylemek yerine karşınızdaki kişinin kişilik özellikleri ile ilgili bir soru sorun. Pek çok erkek kendinden bahsetmeyi kadınlara göre çok sever ve uzun uzun anlatır.

8- PARA..

Hesabı ödeme zamanı geldiğinde siz de elinizi çantanıza götürün, hesabı kendisi ödemekte ısrarlıysa bırakın ödesin. Ancak görüşmeye giderken yanınızda mutlaka para bulunsun. Cimri biri ile de görüşmüş olabilirsiniz. Böyle biri ise 2. görüşmeyi yapmayın onunla.

9- SAKIN KENDİNİZİ KAYBETMEYİN..

İlk görüşmede bırakın onunla sevişmeyi elinizi dahi tutturmayın. Eğer onunla ilk görüşmede sevişirseniz sizi basit biri olarak görür ve daha önceden bunu herkesle rahatlıkla yaptığınızı düşünür. Unutmayın ki erkekler ilk olmak ister ve bu anlamda sizi test edebilir.

10- BAŞKA BİR ERKEĞE BAKMAYIN

Çevrenizde başka erkekler varsa onlara göz ucuyla dahi bakmayın. Bunu yaparsanız 2. görüşmeyi unutun.

11- YEMEK

Garson geldiğinde onunla aynı siparişi asla vermeyin. “Sen ne istiyorsan ben de aynısından” demek acıklı bir hava doğurabilir. Ne hoşunuza gidiyorsa onu isteyin. Yalnız siparişinizi veriken dökülüp saçılacak şeyler isemeyin. Sizi zor bir duruma sokabilir.

12- ENDİŞELENMEYİN COK FAZLA

Eğer endişeliyseniz, çekinceleriniz varsa bunu açık açık söyleyin. Bu şekilde endişenizin giderilmesi daha kolay olacaktır.

13- Hoşlandığın bir erkekle nasıl konuşulur : SORULAR SORUN.. AMA İŞ BULUŞMADA GİBİ DAVRANMAYIN!

-Hayatında en büyük etki yaratan kişi kimdi?

-Seni en çok ne güldürür?

-Bulunmaktan en çok hoşlandığın yer ya da en çok gitmek istediğin yer neresi?

-En iyi arkadaşın kim? Onu en iyi arkadaşın yapan özellikleri neler?

-Seyrettiğin en güzel film hangisiydi?

-Şu anda en büyük hedefin nedir?

-Hafta sonları ne yapmaktan hoşlanırsın?

-En sevdiğin hayvan hangisi?

-Eğer şu anda bir çocuk olsaydın ne yapmak isterdin?

-Herhangi bir lakabın var mı? Hikayesini anlatır mısın?

-En sevdiğin ve sevmediğin öğretmenlerin hangileriydi?

-Hayatta emin olduğun bir şey var mı?

-En çok nefret ettiğin şeyler nelerdir?

Tüm bu sorular yeni konuları açabilecek sorular. Ailesi ile ilgili sorular sormadan önce bu konunun onu üzüp üzmeyeceğinden emin olmalısın. Ayrıca bu soruları sınava girer gibi ezberleyerek motomot sorman da doğru olmayacaktır. Biraz süsleyerek yeri geldiğinde farklı biçimlerde sorabilirsin. İşin içine biraz da eğlence katarsan uzun soluklu ve akıcı bir sohbeti garanti altına alırsın.

14- KENDİN OL! MASKE TAKMA

kendiniz olmanız yeterlidir. özellikle ilk buluşmaya olabildiğince günlük formda,süslenip,püslenmeden gitmek lazımdır.zira bir daha hiç alınmayacak bir çiçek almanın ya da bir daha sürülmeyecek bir parfüm sürmenin hiç bir anlamı yoktur olsa olsa karşı taraf kandırılır bu şekilde.eğer maske takarsanız maskeniz elbet düşecektir hatun kişi elbet görecektir gerçek yüzünüzü,fakat maske takmıyorsanız maskenizin düşmesi imkansızdır…

15-  Hoşlandığın bir erkekle nasıl konuşulur : TEŞEKKÜR DE EDİN!

‘Çok güzelsin’ kıvamında iltifatlar ettiğinde mutlaka iltifatı kabul edin ama aynı anda gözlerinizi hafiften yere devirmeyi de unutmayın.

16-Hoşlandığın bir erkekle nasıl konuşulur :  GÜLMEYİ UNUTMAYIN

Şu soğuk kadın, gergin kadın havasından acilen çıkın! Kimse asık suratlı, mızmız bir kadını ikinci defa görmek istemez. Gülün!

Simdi siz bu 16 seyi biliyorsunuz artık! Hazir ol. Endişelenme ve korkma.  Bu buluşma cok güzel geçecek!

 

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Fazla Yükle Aşk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Daha kontrol edin

BÜTÜN KADINLARIN YATAKTA İSTEDİĞİ 10 TEMEL ŞEY

BÜTÜN KADINLARIN YATAKTA İSTEDİĞİ 10 TEMEL ŞEY  Düşündüğün kadar karmaşık değil. Herkesin …