Anasayfa ÇEVREM & HAYAT Aşk erkeklerin kadınlarda sevdiği şeyler

erkeklerin kadınlarda sevdiği şeyler

16 Dak okundu
0
0
992
erkeklerin kadınlarda sevdiği şeyler

erkeklerin kadınlarda sevdiği şeyler ,  Bağlılığın geçmişte kaldığı bir toplumda, erkekler, evlenmek istedikleri kadınlarda hangi nitelikleri arıyor?

Aile kurmaya yonelik ve hazır olmalı

Herkesin ailesine yakın olmadığını ve bu kişilerin kötü bir insan ya da başka bir şey yapmadığını söyleyen insanlardan hoşlanmadığımı söylemeye gerek yok. Benim kendi perspektifimden ve benim için konuştuğumu aklınızda tutalım, uzun vadeli bir gelecek düşünürken kendisini ve ailemi değer veren bir kadın önemlidir. Eminim kendi aileleri isteyen çoğu erkek benimle aynı fikirdedir.

 

İyi kalpli olmalı

Bunu nasıl açıklayacağımdan pek emin değilim. Sadece  iyi kalpli kelimesi kendi başına bir nokta buluyor gibi geliyor. Düşünceli. Sevecan. Yardım sever, şevkatli. Her gün senin için küçük sürprizleri hazırlayan sadece seni sevdiği için (tabi ki sen de onun için) Sana gülümseyince, gülümsemekten başka çare bırakmayan kadın, sen de ona gülümsüyürsün. Kalbinden sıcaklık saçan bir kadın. Bu, bir erkeğin evlenmek isteyeceği bir kadın.

 

Entelektüel olmalı

Başkalarının bakışları bizi başlangıçta onlara çeken şeylerden inkar edilemez. Odanın her yerinden harika bir kişiliği bulmak zordur. Yalnız fiziksel cazibe üzerine bir sürü atma yapılmıştır, ancak ne kadar sürebilir?

Konuşmalar derinliği veya entrikası olmadığında, zamanımızı fiziksel aktivite ile birlikte sık sık birlikte doldururuz, ancak gerçek bir bağlantı kurmak veya başkasıyla bu konuda uzun süreli bir ilişki kurmak imkansızdır. Entellektüel zorlu olmak ve anlamlı konularda gerçek tartışmalara devam edebilmek her zaman uzun vadede sığ güzelliğin üstesinden gelecektir.

 Anlayış gösteren ve empati kurabilmeli

Eşinize karşı merhametli, destekleyici ve cesaretlendirici olmak, başarılı bir ilişki kurmanın büyük bir parçasıdır.. Hayat, çiftlerin, özellikle de evli bir çiftin karşılaşacağı güçlüklerle doludur. Bazen erkekler de ağlamak için bir omuza ihtiyaç duyarlar.

Hırslı olmalı

Kendi hedeflerinizi ve hayallerini takip etmeyi desteklemenin ve teşvik etmenin yanı sıra kendine has bir de olacak. Olgun bir kadın geleceği için bir vizyona sahiptir.Olgun bir kadın, dünyada alabileceğiniz biri olacaktır. Suç ortağı, ilişkinizde bir takım arkadaşı ve hayat arkadaşı ayna zamanda.

 erkeklerin kadınlarda sevdiği şeyler ,,,, Tutarlı olmalı

Tutarlı olmak değerli bir erdemdir çünkü eşinize gerçekte kim olduğunuzu bilmenizi sağlar. İlk temsilcinizle tanışmak için “temsilcinizi” göndermediniz, ancak kendilerini taahhüt ettikten sonra aniden dönüştürün.

 

Bu noktayı açıklığa kavuşturmak için tutarlılığı volatilitenin tersi olarak düşünün. Birisi öngörülemeyen ve uçucuysa, belli bir günde size nasıl davranılacağını bilmek zordur ve ne kadar estetik olursa olsun yaşlanır.

 

 erkeklerin kadınlarda sevdiği şeyler ,,, Sizin için çaba göstermeli

İlişkiye hazırsınız. Diğerin mutluluğun da sizi mutlu etmesi gerektiğini görüyoruz – ancak her iki yönde de gittiğini anlamak önemlidir.

Onun çaba göstermesinin fazla olması gerekmez. Yemek için ödemek için garsonun bankamatik kartını kaydırmak kadar basit bir şey olabilir. Bazen romantizmin uzun vadeli ilişkilerden uzak olduğu aşikâr bir sır değil, fakat buna izin vermemelisiniz – ve o da olmaz.

Bir kadın, bildiği şeyleri ilk etapta sizi cezbetmeye devam ederse, uzunca bir süre önce o da sizi aldıktan sonra bile, sizi etrafında tutmaya özen gösterdiğini gösterir.

Yan not: Aynı derecede önemli olanı, her iki takım arkadaşının da diğerine bu çaba için takdirlerini göstermelerini sağlamaktır. Alınan bir hisle, bir ilişkide kızgınlık ve diğer olumsuz sonuçlara kolayca yol açabilir.

Senin gibi benzer değerler taşıyor olmalı

Bu genellikle başta aile odaklı noktanın bir uzantısıdır, çünkü birçok kez değer sistemimiz yetiştiriciliğimizden gelir. Bulduğumuz şeyler önemli (ya da değil), güçlü olduğuna inandığımız (veya değil), başkalarına karşı yaptığımız yol ve kendimizdir. Birine ne kadar ilgi duyduğunuzun veya ne kadar iyi geçinmenizin önemi yok, değerleriniz hizalamıyorsa, hep uzun vadede çatışmaya devam edeceksiniz.

 

Fiziksel çekiciliği de önemli

Üzgünüm ama söylenecek bir şey var. İyi haber şu ki, her insan farklı bir kadına çekilmiş ve kendi kişisel zevklerine sahip. Anlamı, bir kadının “eşin malzemesi” olarak kabul edilebilmesi için belli bir “güzellik” imajına uyması gerektiğini ima etmek imkânsızım. Fakat hem erkekler hem de kadınlar için olduğu gibi, iki kadın arasında fiziksel çekim olması gerekiyor. Ortakları da bir araya getirmede önemli bir rol oynayan bir ilişkiyi başlatmaktır.

O samimi ve sosyal olmalı

Biliyorum, en azından benim için sosyal olmaktan hoşlanıyorum ve sevgilim yanımda olmaktan çok seviyorum. Bu yüzden, doğal olarak, olaylarda kendimizi bir araya getireceğiz, hatta bir restoran veya barda insanlara çarpacağız. Hiç kimse, kız arkadaşının veya eşinin kendisini tanıtmaya çalıştığı arkadaşına vereceği tutumdan endişelenmek istemez. Burnundan dönmesini ya da onlarla kısa durmasını istemiyor – hayatında takım arkadaşı olarak hayatının her alanında takım arkadaşı olması önemlidir.

 

Tabii ki, aynı özelliklere sahip olmalı ve aynı nezaketi arkadaşlarına, ailesine, iş arkadaşlarına ve hayatında tanıtıldığı diğer herkese de uzatmalıdır.

 

 erkeklerin kadınlarda sevdiği şeyler ,,,, Mizah duygusu taşıyor olmalı.

Kadınların hayatında olan erkekler için mizah anlayışının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz, ancak diğer yönden de aynı derecede önemli olduğunu iddia ediyorum. Özellikle bir erkeğin büyük bir mizah anlayışı varsa, çok kuru veya sert olan bir kadın üzerinde kaybolur. Dahası, sıklıkla komik ve şaka yaptığı takdirde gerginliğe neden olabilir ve her zaman ciddidir ve çakır kişilikleriyle rahatsız olur.

Bir çiftin eğlenceli ve birbirleriyle şaka yapabilmesi önemlidir. Ruh halini hafifletmeye yardımcı olur, uzun zaman sürelerini birlikte daha eğlenceli hale getirir ve birlikte gülmek asla yaşlanmaz.

 

Sevgi gösteriyor olmalı

Bu daha fazla bir bonus noktasıdır. Söylenilmesi gerekmeyebilir, çünkü yukarıdaki hususlardan birkaçı genel olarak sevgi dolu birine geri döner. Ancak, bence aynı durumu belirtmek önemlidir.

Benim için sevgi önemlidir. Eller tutarak sarılmak, sadece fiziksel olarak birbirine yakın olmak. Bir bağlantıyı sembolize eder. Bu sıcak, sevecen bir his ve onu etrafına koyduğunuzda kolunuzdan silkerek ya da hep benden ‘ayrı’ hissettiğiniz bir kadınla uzun vadeli bir ilişki kurmak zor olurdu.

Söylemeye gerek yok, her erkeğin kadında muhtemelen eşini bir gün yapmayı düşündüğü kadın için aradığı şey için farklı bir “kontrol listesi” vardır, ancak içgüdülerim bana bir kişiyi bulmaya zorlanacağını söylüyor: Burada listelenen noktalara katılıyorum.

 erkeklerin kadınlarda sevdiği şeyler ,,,, Özgüvenli olmalı

Bir erkeğe güzellik ve cazibe bulaştıran kendine güvenen bir kadın hakkında bir şeyler var. Kendinden emin bir kadın, onun kim olduğunu ve ne düşündüğünü biliyor ve başkalarıyla yaptığı etkileşimlerde bunu sürdürüyor. Kendisine inanıyor ve yalnız başına değerli olduğunu biliyor. İlişki durumu, fiziksel görünümü veya cinsiyet çekiciliği ile tanımlanmamaktadır. Değerinin, yaptığı işe bağımlı olduğu yönünde yalanlar almıyor; aksine kim olduğunu iyi biliyor.

Flört ve gösteriş kesinlikle belirli bir adamı yanınıza çekecektir, ancak ilgisini sürdürebilmek için flört etmeye devam etmeniz ve hayatınızı dört gözle beklemeniz gerekecek. Sizi tanımıyorum bayanlar, ancak bu tür dinamik bir ilişki benim sevdiğim için çok fazla çalışma ve duygusal bagajdır. Gerçek bir adam için ava çıktığınızda, kıt kıyafetler ve bölünmelere gerek yoktur – çünkü gerçek adam size kim olduğunuzdan dolayı cazip gelecektir – ona teklif etmeniz gereken şey değildir … ve sadece kendiniz olmaya devam edin. Onu orada tutmak için tek yapmanız gereken şey. Sağlıklı ilişkilerin anlamı buydu.

işte bunlar  erkeklerin kadınlarda sevdiği şeyler

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Fazla Yükle Aşk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Daha kontrol edin

BÜTÜN KADINLARIN YATAKTA İSTEDİĞİ 10 TEMEL ŞEY

BÜTÜN KADINLARIN YATAKTA İSTEDİĞİ 10 TEMEL ŞEY  Düşündüğün kadar karmaşık değil. Herkesin …