Anasayfa ASTROLOJI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 26 ŞUBAT- 4 MART

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 26 ŞUBAT- 4 MART

12 Dak okundu
0
0
810

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 26 ŞUBAT- 4 MART

BALIK BURCU: (19 ŞUBAT- 20 MART)

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 26 ŞUBAT- 4 MART
HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 26 ŞUBAT- 4 MART
Bu hafta, istesen de istemesen de sosyal bir etkinliğe katılmaya mecbur kalabilirsin. Bu, bir arkadaşınızın ısrarından kaynaklanabilir ve baskıcı olduklarından kendini gücenmiş bir halde bulabilirsin. Ancak, katılman durumunda, özellikle Cuma günü olursa, harika vakit geçirebilirsin. Perşembe günü, ilişkiler yörüngede seyredecek olan dolunay, sen ve başkası arasındaki hisleri arttırabilir. Sakin ol ve sonradan seni pişman edecek herhangi bir davranıştan kaçın.

KOVA BURCU: (20 OCAK- 18 ŞUBAT)

Hareketli Mars, sosyal yörüngende seyrederken olaylar, grup etkinlikleri ve eğlencelerle her zamankinden daha meşgul olabilirsin. Bununla birlikte, kaynak yörüngene odaklanarak, finansal açıdan dikkatli davranmanı öneriyoruz. Bu hafta, Merkür’ün parasal yörüngene girmesiyle beraber paranı çarçur etmene neden olacak birtakım yollara bulaşman öngörülebilir. Gerçek anlamda şart olmayan aktivitelerden kaçınırsan, zamanını ve paranı saklayabilirsin. Buna rağmen, beklenmedik bir bonus kapını çalabilir.

OĞLAK BURCU: (22 ARALIK- 29 OCAK)

Birini anlamaya ne kadar çok zaman harcarsan kendisiyle o kadar iyi anlaşırsın. Ancak, bu hafta, romantik anlamda ilgilendiğin birisiyse gereğinden fazla çabalamaya yoğunlaşmış olabilirsin. Rahat ol. Eğer işlerin vaktinde filizlenmesine müsaade edersen, her şeyin daha iyi yürüyeceğini görürsün. Cuma günü, Venüs ile Jüpiter arasındaki çekim, çok özel bir randevu için mükemmel bir gün olabilir -ki bu günü, gerçekleşirse çok uzun zaman hatırlayabilirsin.

YAY BURCU: (22 KASIM- 21 ARALIK)

Ev için eşyalar satın almaya meyilli olabilirsin, ve bu durum bu hafta ciddi bir hale dönüşebilir -özellikle eşyalar pahalıysa. Eğer eski eşyaları yenisiyle değiştirmek istiyorsan seçenekleri online takip ederek uygun fiyata bulmalısın. İlk gördüğünü almaktan kaçın, çünkü çok masrafa girmen olası. Kariyer yörüngende perşembe günü seyredecek olan dolunay seni spot ışığında bırakabilir bu yüzden yeteneklerini göstermekten çekinme.

AKREP BURCU: (23 EKİM- 21 KASIM)

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 26 ŞUBAT- 4 MART
HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 26 ŞUBAT- 4 MART
Tutkulu Plüton’un seni birilerini daha yakından tanımaya sevk edici etkisiyle, haftanın başlangıcı oldukça yoğun olabilir. Onun ortamında bulunmak için güçlü bir istek duyabilirsin, özellikle de bu duygu karşılıklıysa. Herhangi bir suskunluk hissedersen, geride dur ve işlerin doğal bir şekilde gelişmesini bekle. Sosyal yörüngende perşembe günü seyredecek olan dolunay, kutlamalar için uygun bir ortam hazırlayacak. Cuma ise yeni bir aşk veya sevgilinle randevulaşmak için ideal görünüyor.

TERAZİ BURCU: (23 EYLÜL- 22 EKİM)

Bu hafta sağlıklı bir karar almaya hazır olacaksın. Hoş Venüs, sağlık yörüngende seyrederken, nihayetinde bu seçimi yaptığından ötürü daha iyi hissetmek ve görünmek istiyorsun. Plüton’un etkisiyle, planlarını gerçekleştirebilmek adına evinin belirli alanlarını dönüştürebilirsin. Bu, fitness aleti için boş bir köşe açmak veya mutfağa yeni aletler almak şeklinde olabilir. İraden kuvvetliyse, cuma günün oldukça zevkli geçebilir.

BAŞAK BURCU: (23 AĞUSTOS – 22 EYLÜL)

Bu hafta, sosyal Venüs ile Plüton arasındaki bağlantı, hislerin yükselmesiyle birlikte bir ilişkini yeni boyutlara taşıyabileceğini öngörüyor. Acele etmeye istekli olabilirsin, ancak bu, önündeki en iyi seçenek olmayabilir. Aslında, 1 Mart’ta burcunda seyredecek olan dolunay, bazı itici hareketlerin mümkünatını gösteriyor, ancak bu durum senin menfaatlerine uymayabilir. Bununla beraber, cuma günü yakalayacağın hoş bir uyumla, ister özel biri olsun ister arkadaşlarınla olsun iyi vakit geçirmek için elverişlidir.

ASLAN BURCU: (23 TEMMUZ – 22 AĞUSTOS)

Bu hafta, dönüşüm yörüngende bir odaklanma gerçekleşiyor, ve bu durum Venüs ile Merkür’ün, güçlü Plüton ile hizalanmasıyla artıyor. Memnuniyetsizliğin geçene kadar önemli bir konuyla alakalı tamamen tek fikirli bir tavır alabileceğin söz konusu. Bu durum sende at gözlüğü takmış etkisi yaratabilir ancak bazı sonuçlar doğuracaktır. Cuma günü ise, keyifli Venüs ile neşeli Jüpiter arasındaki bağ, bir aile buluşması veya büyük bir kutlama için son derece iyi bir zaman olabilir.

YENGEÇ BURCU: (21 HAZİRAN- 22 TEMMUZ)

İçinden aceleci davranmak gelse dahi sabırlı davranırsan seyahat planlarından en iyi sonucu alabilirsin. Gerçekten de, hoş Venüs ile Mars’ın, Plüton’la hizalanmasıyla, tutkuyla istediğin şeyi elde edinceye kadar çabalayacaksın. Ertelemeleri hoş karşıla ve her şey yolunda gidecek. Bir yolculuğa kalkışacaksan, Güneş’in şüpheci Neptün ile hizalanmasıyla bütün ayrıntıları gözden geçirmen faydalı olabilir. Yanlışlarla karşılaşabilirsin.

İKİZLER BURCU: (21 MAYIS – 20 HAZİRAN)

Kariyer yörüngende seyredecek olan Güneş’in etkisiyle, birikim yapman iyi olabilir, özellikle de yapmaktan vazgeçtiysen. Bu hafta, Merkür ile Satürn arasındaki bağ, önemli bir karar alman yönünde baskıyla karşılaşabileceğini gösteriyor, ve elinde doğru bilgiler olmalı. Ancak, karışıklık çıkma potansiyeline rağmen, düşüncelerinin çok yapıcı bir şekilde bir araya gelebilir. Cuma günkü tatlı Venüs ile neşeli Jüpiter hizalanması, özellikle iş arkadaşlarınla birlikte geçirebileceğin eğlenceli bir gece için mükemmel vakti gösteriyor.

BOĞA BURCU: (20 NİSAN- 20 MAYIS)

Sosyal yörüngendeki dinamik gelişmeler, seni arkadaşların ve çeşitli sosyal gruplarla daha fazla temasa geçirtecek gibi gözüküyor. Venüs, salı günü tutkulu Plüton ile hizalanırken biriyle olan bağ çok çekici gelebilir. Bu ilişkinin gelişmesi için aceleci davranabilirsin özellikle de sana uyan birisi ise. Buna rağmen işlerin doğal olarak evrilmesine müsaade edersen her şey çok daha iyi hale gelecektir. Cuma günkü karışık enerjiler ile birlikte, ilk randevu için uygun bir tarih teşkil edebilir, özellikle de yemek söz konusuysa.

KOÇ BURCU: (21 MART- 19 NİSAN)

Ruhsal yörüngendeki yoğunlaşma bu hafta da devam ediyor. Bununla birlikte, sezgilerin, kariyerine ve planlarına ilişkin kararlarda doğrudan bir rol oynayabilir. Kılavuza ihtiyaç duyuyorsan, konuyla alakalı beyin fırtınası yapmak iç bilgeliğini uyandırarak her şeyi açıklığa kavuşturmaya yardım edecektir. 1 marttaki sağlık yörüngende seyredecek olan dolunay, programını hafifletmen gerektiğine işaret ediyor. Eğer bir masaj yaptırır veya yürüyüşe çıkarsan, rahatlayabilirsin.
  • HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 MART- 25 MART

    HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 MART- 25 MART BALIK BURCU: (19 ŞUBAT- 20 MART) Bir şeyi satın a…
  • HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 12 MART- 18 MART

    HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 12 MART- 18 MART BALIK BURCU: (19 ŞUBAT -20 MART) Burcunda seyrede…
Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Fazla Yükle ASTROLOJI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Daha kontrol edin

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 MART- 25 MART

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 MART- 25 MART BALIK BURCU: (19 ŞUBAT- 20 MART) Bir şeyi satın a…