Anasayfa ASTROLOJI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 MART- 25 MART

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 MART- 25 MART

12 Dak okundu
0
0
5,300

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 MART- 25 MART

BALIK BURCU: (19 ŞUBAT- 20 MART)

Bir şeyi satın alma konusundaki pazarlık, lehine sonuç verebilir. Sadece küçük bir cazibeyle, uzun zamandır istediğin bir şeyi aldırma konusunda bir başkasını ikna edebilirsin. Salı günü para yörüngende seyredecek olan Güneş’in etkisiyle, parasal konularda tasarruf etmene yardım edecek şekilde hisse senedi alma veya bütçe düzenlemesi yapman söz konusu olabilir. Ancak, Merkür’ün perşembe günü parasal yörüngene girmesiyle, önemli veya pahalı bir şey satın alırken makbuzları saklamaya gayret et.

KOVA BURCU: (20 OCAK- 18 ŞUBAT)

İlerideki günlerde heyecan verici konuşmalar yapabilirsin ve bunlar seni yepyeni maceralara sürükleyebilir. Şu sıralar her ne düşünüyorsan, gerçekleşebilir. Salı günü sohbet ve düşünceler yörüngende etkisini gösterecek olan Güneş ile, seni kucaklamayı bekleyen bir fırsattan haberdar olabilirsin. Ancak, perşembe günü gerilemeye başlayacak olan Merkür, bu etkisini 15 Nisan’a kadar devam ettirecek. Anlaşma yaparken ya da pahalı eşyalar satın alırken dikkatli ol.

OĞLAK BURCU: (22 ARALIK- 19 OCAK)

Bu ay, ev cephesinde bol miktarda etkinlikle karşılaşabilirsin. Misafirleri eğlendiriyor veya tamamen kendi işinizi yapıyor olun, her şey eğlenceli olacak gibi görünüyor. Bu bir kutlama veya bir araya gelmek için iyi bir zaman olabilir, çünkü enerjilerin hoş bir karışımıyla herkesin iyi zaman geçirmesi söz konusu. Merkür, aynı yörüngede hafta ortalarından itibaren gerilemeye başlıyor. Ev için eşyalar satın alacaksan veya onarım/düzenleme gibi işlere bulaşacaksan, herhangi bir iade durumu için makbuz veya evrak bulundur.

YAY BURCU: (22 KASIM- 21 ARALIK)

Eğlenceli aktiviteler önümüzdeki günlerde cezbedici görünüyor. İster yeni bir hobi, ister spor olsun bu konuda işler tıkırında gidecek. Ancak, ilişkilerini yönlendiren Merkür, hafta ortasından itibaren gerilemeye başlıyor. Çocukken keyif aldığın aktivitelere çekilebilir ve bunları deneyimlemek terapi kıvamında gelebilir. Haftasonunda, kimsenin kalbini dinlemene engellemesine izin verme, özellikle bunu yapmak doğru geliyorsa.

AKREP BURCU: (23 EKİM- 21 KASIM)

Dinamik Mars, iletişim yörüngendeki yolculuğuna devam ederken, hala seni bekleyen fırsatlardan haberdar olabilirsin. İhtiyacın olan tek şey onları kucaklamanın cesaretidir. Önümüzdeki günler ve haftalar boyunca bunu başarabilmen olası. Alışkanlıklar ve yaşam tarzı yörüngende çok fazla aktivite var, yıldızlar seni en çok heyecanlandıran işlere başlamanı tavsiye ediyor. Her gün egzersiz yapmak istiyorsan, keyif alacağın şeyler seç. Böylelikle disiplinden kopmayacaksın.

TERAZİ BURCU: (23 EYLÜL- 22 EKİM)

İlişkilerin iyi gidiyor ve önemli konuşmaların iyi sonuç verdiğini fark edebilirsin. Bir uzlaşma arıyorsan veya zor bir durumu düzeltmeyi planlıyorsan büyük ihtimalle başaracaksın. Güneş salı günü ilişkiler yörüngede seyrettiğinde, belirli ilişkileri geliştirebileceğin yolları keşfedebilirsin. Bu daha önceden tabu olan kuralların bazılarını yeniden ortaya koymak anlamına gelebilir, ancak değecektir. Ancak perşembe gününden itibaren Merkür’ün gerilemesiyle yanlış anlamaya meyilli olabilirsin. Sakin ol!

BAŞAK BURCU: (23 AĞUSTOS- 22 EYLÜL)

Etkileyici Merkür -kılavuz gezegenin- ile güzel Venüs hizalanması bazı konuşmaların çok şey ortaya çıkarabileceğini gösteriyor. Bir ilişkindeki sorunun arka planını görmeye istekli olabilirsin böylece neler olduğunu anlayabilirsin. Başarılı olacak ve bir çözüm yolu bulacaksın. Hafta ortasında gerileyen Merkür, iş veya mali konularda aksaklıkları beraberinde getirebilir, telaşlanma. Bir şeyleri imzalamadan önce şart ve koşulları iyi incele.

ASLAN BURCU: (23 TEMMUZ- 22 AĞUSTOS)

Maceraya hazır mısın? Eğer öyleyse, önümüzdeki hafta kalbini dinlemen konusunda seni cesaretlendirecek. Aslında, bir arkadaşınla yapacağın görüşme, bir katalizör görevi görebilir ve seni bir gezi planı yapmaya teşvik edebilir. Güneş salı gününden itibaren gezi yörüngene girerken ufkunu geliştirecek deneyimlere itilebilirsin. Bununla birlikte, eğer seyahat edeceksen, Merkür’ün gerilemesi perşembeye başlıyor, ki bu da ertelemeler veya gecikmeler anlamına gelebilir. Doğru bir planlama ile, eğlenerek atlatılabilir.

YENGEÇ BURCU: (21 HAZİRAN- 22 TEMMUZ)

Birini etkilemek istiyorsan, önümüzdeki günler ve haftalar bunun için en uygun zaman olabilir. Çekiciliğini ve espiritüelliğini kullanarak ilerleme kaydetmenin mümkün olduğunu görebilirsin. İnsanlar sana kapılabilir ve bunu kendi lehine çevirebilirsin. Güneş’in salı günü burcunda seyretmesiyle, spot ışıklarının altına itilebilirsin. Paylaşacak yeteneklerin varsa, bunu sergilemenin tam zamanı. Merkür hafta ortasından itibaren gerilemeye başlayacak, dolayısıyla yanlış anlaşılmalara ve hatalara dikkat et.

İKİZLER BURCU: (21 MAYIS- 20 HAZİRAN)

Sosyal açılardan şimdilik her şey olumlu görünüyor. Güzel Venüs ile meraklı Merkür-rehber gezegenin- arkadaşlık yörüngende seyrederek önümüzdeki günlere eğlenceli olaylar ve keyifli karşılaşmalar getirebilir. Güneş aynı yörüngeye perşembe gününden itibaren girecek ve 4 hafta boyunca kalacak, dolayısıyla bazı değişikler yapmaya yeltenmen mümkün. Eğer ilgileniyorsan, bir kulübe dâhil olman söz konusu. Merkür’ün hafta ortasından itibaren gerilemesi, yanlış anlaşılmaların ve ertelemelerin olabileceği işaretini taşır.

BOĞA BURCU: (20 NİSAN- 20 MAYIS)

Bu hafta ruhsal yörüngene odaklanman söz konusu. Bu durum birtakım içgörü ve keşifleri beraberinde getirebilir. İçinde biriken duygularla güçlü bir bağ kurabilirsin. Onlar hakkında konuşman gerekiyor, en kolay yol budur. Aslında, onları salıvermekten büyük bir rahatlık duyacaksın. Perşembe gününden itibaren gerilemeye başlayacak olan Merkür etkisi, hayallerini hatırlatacak ve herhangi bir sezgisel davranışa yol açabilecek.

KOÇ BURCU: (21 MART- 19 NİSAN)

Güvendiğin biriyle yapacağın bir görüşme, duyulduğunu ve anlaşıldığını doğrular nitelikte olacak. Pazartesi günü güzel bir program, bir konu üzerine konuşmak ve belki de herhangi bir tavsiyeden yararlanmak için mükemmel olabilir. Güneş’in salı gününden itibaren burcunda seyretmesiyle, önümüzdeki dört hafta boyunca kişisel planlarında büyük adımlar atabilirsin. Ancak Merkür’ün perşembe günü gerilemesinin etkisiyle, o güne dikkat. Karışık mesajların gelebilmesine karşı uyanık ol.
  • HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 12 MART- 18 MART

    HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 12 MART- 18 MART BALIK BURCU: (19 ŞUBAT -20 MART) Burcunda seyrede…
  • HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 26 ŞUBAT- 4 MART

    HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 26 ŞUBAT- 4 MART BALIK BURCU: (19 ŞUBAT- 20 MART) Bu hafta, istese…
Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Fazla Yükle ASTROLOJI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Daha kontrol edin

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 12 MART- 18 MART

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 12 MART- 18 MART BALIK BURCU: (19 ŞUBAT -20 MART) Burcunda seyrede…