Anasayfa ASTROLOJI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 12 MART- 18 MART

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 12 MART- 18 MART

12 Dak okundu
0
0
1,475

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 12 MART- 18 MART

BALIK BURCU: (19 ŞUBAT -20 MART)

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 12 MART- 18 MART
Burcunda seyreden Güneş, Jüpiter ile birlikte salı günü çok hoş bir etki yaratacak. Bu hafta bir yolculuğa çıkacak olursan bu yolculuk gelecek vaadeden bir hale bürünebilir. Hayatına yeni anlaşmalar getirebilecek fırsatlar ortaya çıkabilir. Yine de, arkadaşların doğru şeyi yapıp yapmadığını sorgulayabilir. Eğer doğru şeyi yaptığını düşünüyorsan, uyarıları dikkate alma. Haftasonunda burcunda seyredecek olan yeniay, önemli bir hedef veya hayal doğrultusunda başlangıç yapman gerektiğinin altını çizecek.

KOVA BURCU: (20 OCAK- 18 ŞUBAT)

Duygularını paylaşmayı reddedebilirsin, özellikle de hassas konulardakilerse. Bu konuda bir tecrübe edindiysen, konuşmakta bile isteksiz davranabilirsin. Bu haftanın başlarında, bir engelin üstesinden gelerek gerçekleri konuşmanın büyük bir rahatlamaya yol açacağını göreceksin. Haftasonu Mars’ın ruhsal yörüngene geçmesiyle duygu karmaşası içerisinde olabilirsin. Bazı parlak rüyalara hazır ol.

OĞLAK BURCU: (22 ARALIK- 29 OCAK)

Bir aile meselesi ile ilgili doğru şeyi yapıp yapmadığın konusunda endişeleniyor olabilirsin. Venüs’ün, burcunuzda seyreden Satürn’e eğilmesiyle, başkalarının keyfine limon sıkıyormuş gibi de hissedebilirsin. Bununla birlikte, söylediklerin doğru olabilir ve bunlara aile bireylerinin kulak vermesi akıllıca olacaktır. Aynı zamanda aranızdaki uzlaşma da her şeyin çözümü olabilir. Mars, haftasonunda burcunda seyredecekken bu durum seni tekrar canlandırarak ilham doğmasını sağlayabilir.

YAY BURCU: (22 KASIM- 21 ARALIK)

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 12 MART- 18 MART
Merkür ve hoş Venüs’ün eğlence yörüngene girmesiyle, maceraya düşkün bir hal alabilirsin. Maliyeti fazlaysa, değip değmeyeceği konusunda endişelenebilirsin. Kazanabileceğin tecrübeyi düşün ve beyin fırtınası yap. Pahalı olsa bile, birden fazla şekilde yararlı olabilir. Öbür yandan, ev ve aile yörüngende belirecek olan yeni ay, bu haftasonu değişikliklere sebebiyet verebilir. Aklındaki proje ne olursa olsun, başlamanın tam sırası.

AKREP BURCU: (23 EKİM- 21 KASIM)

Haftanın başında güven veren özel bir ilişkiyle karşı karşıya kalabilirsin. Eğer bir insanla yakınlaşmak konusunda gerginsen, bu durum ikiniz arasında duvar örebilir. Korkuyu hissettikten sonra bastırabilirsen, aslında endişelenecek bir şey olmadığını göreceksin. Mars, haftasonu boyunca sohbet ve düşünce yörüngene adım atarken, bu durum network için fırsatlar yaratarak yeni bağlantılar oluşturtabilir.

TERAZİ BURCU: (23 EYLÜL- 22 EKİM)

Bir aile bireyiyle aynı bakış açısını yakalayamayabilirsin, ancak bu durum o kadar da kötü değil. Kilit noktaları açıkça ve dürüst bir biçimde tartışmanızın önünü açacaksa, olumlu bir sonuca evrilebilirsiniz. Güneş, Jüpiter ile beraber değerler yörüngende hizalanınca, muhtemelen pozitif sonuçlarla karşılaşacaksın. Haftasonunda, Balık burcundaki yeni ay, sağlıklı yaşam çizelgeni oluşturman konusunuda seni teşvik ediyor, özellikle de bu yönde davranman gerektiğini düşünüyorsan.

BAŞAK BURCU: (23 AĞUSTOS – 22 EYLÜL) 

Haftanın başlarında Venüs ile Satürn’ün hizalanmasıyla, bazı duyguları paylaşmak veya içinde tutmak konusunda kararsızlığa kapılabilirsin. Bununla birlikte, bu kişi konuşman için seni cesaretlendirebilir ve konuşman halinde çok sihirli şeyler gerçekleşebilir. Korkunun senden güzel şeyleri çalmasına izin verme. Haftasonu ilişkiler yörüngende seyredecek olan yeni ay, cesur olman ve içgüdülerine inanman açısından hatırlatıcın olabilir. Mars, iletişim yörüngene cumartesi günü girecek, bu yüzden önümüzdeki haftalar işlerini pazarlamak adına mükemmel olabilir.

ASLAN BURCU: (23 TEMMUZ – 22 AĞUSTOS)

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 12 MART- 18 MART
Mars’ın Yay burcundaki son açılarıyla, haftanın başlangıcı yaratıcı bir projeyi tamamlamak adına bir fırsat doğurabilir. Şimdi halledebilirsen, büyük bir başarı hissiyatına gireceksin. Mars haftasonunda, Oğlak burcuna ve yaşam tarzı yörüngene doğru ilerlerken, ilgin başka noktalara kayabilir. Bu durum, işleri halletmen gerektiğine dair başka bir işarettir. Bunun yanında, seyahat yörüngendeki hareketlilik seni yeni deneyimlere itebilir.

YENGEÇ BURCU: (21 HAZİRAN – 22 TEMMUZ) 

Kariyer yörüngendeki olumlu odak, sihir ve mantığını kullanarak büyük ilerleme kaydetmene ortam hazırlıyor. Buna rağmen, birilerinin planlarını engellediğini hissedebilirsin. Eğer öyleyse, bu kişilerle kalp kalbe bir konuşma yapman gerekiyor, gergin olsan bile. Böyle bir konuşmanın sonucu, beklentilerini aşabilir. Cumartesi günü seyahat yörüngende seyredecek olan yeni ayın etkisiyle, bir süre için hayalini kurduğun bir gezi için planlama yapabilirsin.

İKİZLER BURCU: (21 MAYIS – 20 HAZİRAN)

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 12 MART- 18 MART
Venüs ile Merkür kendisinde dönmeye devam ettikçe, sosyal hayat yörüngen parlamaya devam edecek. Bununla birlikte, sana özel göründüğünden, birisine yaklaşmakta gerginlik hissedebilirsin. Gözlerini korkutmuş olsa da, buna rağmen bu kişiye kendini tanıtmak, şaşırtıcı derecede olumlu bir tepkiyle karşılaşmana yol açabilir. Cumartesi günü kariyer ve hedefler yörüngende seyredecek olan yeni ay, yeni bir fikir keşfetmeye değer görünebilir. Aynı zamanda, Mars sana bazı şeyleri geçmişte bırakarak gelecekteki gelişmelere yer açmanı tavsiye ediyor.

BOĞA BURCU: (20 NİSAN- 20 MAYIS)

Hislerini kendine saklamak iyi bir fikir gibi görünüyor, peki gerçekten öyle mi? Birisinin tepkisi hakkında endişeye kapılıyor olabilirsin ve bu da ikileminin sebebi olabilir. Yine de, düşündüğünü söylersen, dünya kadar fark yapabilir. Cumartesi günü sosyal yörüngendeki yeni ay, yeni çevrelere adım atarak arkadaşlıklar kurmanı teşvik edebilir. Aynı zamanda, keşif yörüngene adım atan Mars ile, ufukta bir yolculuk görünebilir.

KOÇ BURCU: (21 MART- 19 NİSAN)

Haftanın başlarında, Venüs’ün Satürn ile hizalanmasıyla, otorite sahibi biriyle çatışabilirsin. Belki de neler hissettiğini söylemen gerekiyor, ancak korkuya kapılabilirsin. Ancak, olumlu bir bağlantı, sana dürüstçe konuşma ve kendini ifade etme cesaretini verebilir ve bu da büyük değişimlere yol açabilir. Cumartesi günkü yeni ay, hayallerine daha yakın bir bakış atman adına davetiye gönderebilir. Cumartesi günü güçlü Mars, Oğlak burcuna girdiğinde, iddialı tarafın ön plana çıkabilir.
  • HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 MART- 25 MART

    HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 MART- 25 MART BALIK BURCU: (19 ŞUBAT- 20 MART) Bir şeyi satın a…
  • HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 26 ŞUBAT- 4 MART

    HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 26 ŞUBAT- 4 MART BALIK BURCU: (19 ŞUBAT- 20 MART) Bu hafta, istese…
Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Fazla Yükle ASTROLOJI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Daha kontrol edin

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 MART- 25 MART

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 MART- 25 MART BALIK BURCU: (19 ŞUBAT- 20 MART) Bir şeyi satın a…