Anasayfa ASTROLOJI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 8 OCAK- 14 OCAK

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 8 OCAK- 14 OCAK

12 Dak okundu
0
0
717

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 8 OCAK- 14 OCAK

BALIK BURCU: (19 ŞUBAT- 20 MART)


Dinamik Mars, Jüpiter ile hizalanırken seyahat ve macera alanınıza adım atıyor ve bunun sonucunda güven aşılaması gerektirecek fikirlerle ateşlenebilirsin. Bununla birlikte, ihtiyaç duyduğun desteği arkadaşlarından bulacaksın. Seninle güçlerini birleştirmek, cesaret verip destek olmak için çok istekli olabilirler. Ayrıca, haftasonunda gereksiz harcamalardan kaçınmaya çalış, zira tez canlı Uranüs’le Güneş’in bağlantısı, seni savurganlığa teşvik edebilir.

KOVA BURCU: (20 OCAK- 18 ŞUBAT)


Hayatın, içini kazıyarak derinlere inmek ve daha iyi bir şekilde tanımak adına harcanması gereken zamanlar vardır. Senin bunu yapman, hedeflerini ateşleyecek olumlu tecrübeler ve bilgiler edinmen adına yararlı olacaktır. Gelecek haftalar ve aylar, yaşamını en üst düzeyde gerçekleştirme potansiyelini sınırlayan her şeyin üstesinden gelmek adına harika bir zaman olabilir. Bu hafta, senin için oldukça kârlı sonuçlanabilecek bir sezgiye güvendiğini görüyoruz.

OĞLAK BURCU: (22 ARALIK- 29 OCAK)

BURÇ YORUMLARI
BURÇ YORUMLARI

Sosyal hayatın çok çekici ve olumlu yönde gelişmeye devam ediyor. Ve şu anda sana çok yardımcı olabilecek güçte ve otoritede arkadaşların var gibi görünüyor. Arkadaşlık yörüngende hem ateşli Mars hem de neşeli Jüpiter’in varlığıyla, bu arkadaşlarının yardımlarıyla muhteşem bir ilerleme kaydedeceğin görülüyor. Buna ek olarak, işine katkıda bulunmak için yeterince deneyime sahip olduğundan bu kombinasyon çok başarılı olmana yardım edecek.

YAY BURCU: (22 KASIM- 21 ARALIK)


Özel hayatın, düşüncelerin ve duyguların hakkındaki anlayış ve bilgilerin, finansal durumun üzerinde doğrudan etkide bulunabilir. Kendine olan güvenin arttıkça, gelirini arttırma ve güvende hissetme kabiliyetine daha çok yansıyacaktır. Ruhsal sektöründe genişleyen Jüpiter’le, bir yaşam koçu veya profesyonelin hizmetlerini almak yardımcı olabilir, zira kendisi hissettiğin sınırları aşmana yardımcı olarak daha verimli olmanı sağlayabilir.

AKREP BURCU: (23 EKİM- 21 KASIM)


Önümüzdeki günlerde kişisel bir görevde olabilirsin ve bu, bir fikri gerçeğe dönüştürecek özveri ve kararlılıkla ortaya çıkabilir. Başkalarını sana katılmaya ikna etmen gerekiyormuş gibi hissedebilirsin, ancak zorunda değilsin. Hevesin zaten herkesi etrafında toplayacaktır. Bunun sonucunda herkese gerçek anlamda fayda sağlayacak olumlu sonuçlar doğabilir. Canlı Mars ve taşkın Jüpiter’in burcunda belirmesiyle her şey mümkün olabilir.

TERAZİ BURCU: (23 EYLÜL- 22 EKİM)


Aile üyelerini, fikirlerinin herkesin yararına olacağına dair ikna etmek için tüm kabiliyetlerini kullanman gerekebilir. Hem Güneş, hem de hoş Venüs ile tutkulu Plüton hizalanırken, bazılarının kendi gündemleri olabilir ve bu planlarını ertelemene yol açabilir. Sonunda, tek başına bir başlangıç yaparak kendilerine kanıtlamak, kendini göstermek zorunda kalabilirsin. Bir kez başardığında, onları sana kalpten destek olurken bulabilirsin. Haftasonundaki planların konusunda ise esnek davranmaya çalış.

BAŞAK BURCU: (23 AĞUSTOS – 22 EYLÜL)


Önünde bir sürü fikir var ve birileriyle işbirliği yapma fırsatı yakalayabilirsin. Bu, 2018’e harika bir başlangıç yapmak için yoğun ve umut verici bir hafta olabilir. Geriye çekilip akışa bırakmanın zamanı değil. Bunun yerine, düşüncelerini paylaş ve başkalarının katkıda bulunmasına izin ver. Bu süreç, tüm katılımcılar için çok yaratıcı geçebilir ve herkes için faydalı, kârlı olacak proje ve planlarla sonuçlanabilir.

ASLAN BURCU: (23 TEMMUZ- 22 AĞUSTOS)


Sana ve ailene daha iyi gelecek bazı yaşam tarzı değişiklikleri yapmaya hazırsınız. Enerjilerin güçlü bir karışımı, bir başlangıç yapmanı sağlayıp kendi sağlığına ve çevrendekilere dönüşüm geçirtmek adına canlanıveriyor. Özellikle, coşkulu Mars ve ateşli Plüton’un arasındaki bağ, temiz bir tarama yapmanı teşvik edecek. Bu, diyetini değiştirmen ve belki de düzenli bir şekilde egzersiz yapman anlamına gelebilir. Aklına bir defa koydun mu, vazgeçmeyeceksin.

YENGEÇ BURCU: (21 HAZİRAN- 22 TEMMUZ)

BURÇ YORUMLARI
BURÇ YORUMLARI

Önümüzdeki hafta, kurulacak yeni ilişkiler ve daha önce sahip oldukların ilişkiler açısından güçlü etkileşimlerle dolu olabilir. Boş vakit ve eğlenme ihtiyacından ötürü zamanını başkalarıyla paylaşmaya istekli olabilir, o kişilere daha yakın hale gelebilirsin. Belli insanlarla yeni projelere başlamaya karar verebilirsin ve bu senin için çok faydalı olabilir. Sağlam sınırlar çekmek önemli olabilir, çünkü potansiyel Venüs- Plüton bağlantısı gösteriyor ki bazıları kendi amaçladıkları sonuç için hamle yapabilir.

İKİZLER BURCU:( 21 MAYIS – 20 HAZİRAN)

BURÇ YORUMLARI
BURÇ YORUMLARI

Ticari işler bu hafta tıkırında ilerleyebilir, ve doğru kısımlarda göstereceğin çaba seni çok ileriye götürebilir. Kendi çalışman ve kararlılığınla güçlü finansal değişimlerini gözlemleyebilirsin. Çok pratik olmalarının yanısıra, son derece heyecan verici olabilecek bir dizi etkinlik ve buluşmalara hazır ol. Kılavuz gezegenin olan Merkür, Oğlak burcuna doğru ilerlerken, bu durumda seni parasal ve ticari konuda yetenekli hamleler yaparken görebiliyoruz.

BOĞA BURCU: (20 NİSAN- 20 MAYIS)


Yeni fırsatlar birkaç hafta ve hatta aylarca aralıksız sürmeye devam edecektir ancak bu hafta işler yeni bir istikamete doğru evrilebilir. Olaylarla veya başkalarının teşvikleriyle neredeyse yeni bir yola sürüldüğünü görebilirsin. Aslında, arkadaş çevren ve sevdiklerin, yeni maceralara atılmanda itici güç haline dönüşecek. Bununla birlikte, hoş Venüs ateşli Plüton ile hizalanırken, gerçekleşmesine zamanı gelmemiş olayları ilerletmeye çalışma. İşleri akışına bırakmaya izin ver.

KOÇ BURCU: (21 MART- 19 NİSAN)


Önümüzdeki bu hafta, sana oldukça verimli gelebilecek bir sürü olumlu aktivite ile karşı karşıyasın. Örneğin, azimli Mars, yani kılavuz gezegenin, coşkulu Plüton ile bağ kurarken, senin için asıl mühim olan bir hedefe çaba sarfetmeye yönelik istekli olabilirsin. İlk adımı attığında, kartopu etkisi gösterecek, zamanla evrilerek büyüyecektir. Doğru insanlar ve doğru zamanlama da sana yardımcı olacaktır. Haftasonu, daha bağımsız bir yol benimsediğini görüyoruz.

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Fazla Yükle ASTROLOJI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Daha kontrol edin

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 MART- 25 MART

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 MART- 25 MART BALIK BURCU: (19 ŞUBAT- 20 MART) Bir şeyi satın a…