Anasayfa ASTROLOJI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 5 MART- 11 MART

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 5 MART- 11 MART

12 Dak okundu
0
0
847

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 5 MART- 11 MART

BALIK BURCU: (19 ŞUBAT- 20 MART):

Odağın finansal alanlara kayarken, bütçeni yeniden düzenleme isteği hissedebilirsin. Ancak, sevimli Venüs, mantıklı Merkür’e doğru hareketlenirken, birkaç ziyafeti hakkettiğini düşüneceksin. Rahatlatıcı bir masaj veya diğer şımartıcı tedavi edici yolları tercih edersen kendini daha iyi hissedeceksin. Başka bir konuya değinecek olursak, hareketli Jüpiter’in perşembe günkü evresiyle, bazı kilit inançlarını aşarak dışarıya açılabilirsin.

KOVA BURCU: (20 OCAK- 18 ŞUBAT):

Etkileşimli Merkür ile girişken Venüs’ün burcunda seyretmesiyle, salı gününden itibaren iletişim konularında gelişmeler yaşayabilirsin. Önümüzdeki haftalarda network’ünü genişleterek plan ve hedeflerini gerçekleştirmene yardımcı olacak kişilere ulaşman söz konusu olabilir.  Ve Mars’ın sosyal yörüngene girmesiyle, önemli buluşmalara katılmanın, yeni bağlantılar kurmanın ve eğlenmenin tam zamanı olabilir. Jüpiter’in perşembeden itibaren en önemli yörüngene adım atmasıyla, hayattaki hedeflerini tekrar gözden geçirmenin ve belkinde birkaç temel düzeltme yapmamın vakti geldi.

OĞLAK BURCU: (22 ARALIK- 29 OCAK):

Konuşkan Merkür ile sevimli Venüs’ün evsel yörüngene adım atmasıyla salı gününden itibaren buraya yoğunlaşacaksın. Önümüzdeki haftalar eğlenceler, ev dekorasyonu, sevdiklerinle vakit geçirme açısından ideal. Aynı zamanda, perşembe günü gerilemeye başlayacak olan neşeli Jüpiter’in etkisiyle, eski arkadaşlar veya ortaklarla yeniden iletişime geçme konusunda cesur davranacaksın, özellikle de hatırlanma arzusundaysan. Bununla birlikte, haftasonu kontrollü davranmaya bak, hele ki düşünmeden bir şeylere girişeceksen.

YAY BURCU: (22 KASIM- 21 ARALIK):

Konuşkan Merkür ile sevimli Venüs’ün eğlence yörüngene adım atmasıyla, kendini daha enerjik, neşeli ve dışarı çıkıp eğlenme konusunda hevesli hissedeceksin. Evsel yörüngendeki Güneş’in etkisi her ne kadar seni spot ışıklarından uzak tutup sessizliğin tadını çıkaracağını öngörse de, bir gezi veya kültürel etkinliğe katılmak olumlu hissetmeni sağlayabilir. Rehber gezegenin Jüpiter, hafta ortasında ruhsal yörüngende gerileme dönemine girerken, hayallerine daha fazla odaklanman ve sezgilerine kapılman söz konusu.

AKREP BURCU: (23 EKİM- 21 KASIM):

Arkadaşların ve ailenle geçirdiğin özel buluşmalar ve takılmalardan sonra, bu hafta odağın iş ve yaşam tarzı yörüngene yöneliyor. Merkür ile sevimli Venüs’ün bu yörüngeye salı günü dahil olmasıyla, başkalarıyla olan bağlantıların iş ve günlük hayatında yardımcı hale gelebilir. Ek olarak, perşembe günü burcunda gerileyecek olan Jüpiter’in etkisiyle, planlarını tekrar gözden geçirmek ve bu konudaki ayarlamaları yapmak için fırsat doğabilir. Haftasonu, düşünmeden hareket etmekten kaçın.

TERAZİ BURCU: (23 EYLÜL- 22 EKİM):

Meşgul olduğun bir süreçten geçtin ve başkalarına yardım etmek amacıyla birçok fedakarlık yapmış olabilirsin. Bununla birlikte, salı günü, konuşkan Merkür ile Venüs, ilişkiler yörüngene adım atıyor. Bu seni bir şeyleri konuşmaya, bir uzlaşma yaratmaya, veya diğer uyumlu düzenlemelere itebilir. Perşembe günü, gerileyen Jüpiter ile, gelirini arttıracak girişimlerde bulunmaya başlayabilirsin. Sabır kesinlikle gerekli olacaktır.

BAŞAK BURCU: (23 AĞUSTOS – 22 EYLÜL):

Haftaortasından 10 Temmuz’a kadar gerilemeye başlayan Jüpiter’in etkisiyle, yakın tarihte yapmış olduğun anlaşmaları, konuşmaları veya verdiğin sözleri yeniden gözden geçirmeni teşvik edebilir. Aynı zamanda, Merkür ile Venüs’ün koç burcunda seyretmesiyle birlikte, artık yanıt alamadığın planları boşvermeye girişebilirsin. İyi bir fikir olduğunu düşünüyorsan, son kullanma tarihi dolmuş arkadaşlıkları da temizlemek iyi gelebilir. İçgüdülerin ilerlemeni söylüyorsa, öyle yap.

ASLAN BURCU: (23 TEMMUZ- 22 AĞUSTOS):

Salı gününden itibaren, seni evden çıkarıp dışarı açılmaya teşvik edecek olan odak, keşif ve uzak ufuklar yörüngende beliriyor. Yeni konulara dalmak, seyahat etmek ve yeni mekanları keşfetmek konusunda ne kadar istekli olduğunu fark edeceksin. Güneş’in, güçlü Plüton ile hizalanmasıyla, radikal bir değişimi teşvik edip geniş kapsamlı sonuçlara yol açacak seçimler yapabilirsin. Ancak, bu haftasonu düşünmeden hareket etmeye yanaşma sakın.

YENGEÇ BURCU: (21 HAZİRAN- 22 TEMMUZ):

Sevimli Venüs ile Mars’ın, amaçlar yörüngene hafta başlarında girmesiyle, bu durum seni daha etkileyici kılabilir. Ayrıca, başarı yolunda sana yardımcı olabilecek faydalı bağlantılar kurmak adına istekli olabilirsin. Eğlence yörüngende hafta ortalarına doğru gerilemeye başlayan Jüpiter etkisiyle, çocukluğunda hoşuna giden bir hobi ile uğraşabilirsin ve bu durum önümüzdeki aylar boyunca tatmin edici olabilir. Haftasonunda ise bir fırsat yakalaman söz konusu.

İKİZLER BURCU: (21 MAYIS- 20 HAZİRAN):

Haftanın başında sakin kalmaya çalış, özellikle de potansiyel bir plan uygulamasında veya ileriye dönük adımlar atma peşindeysen. Burcunun en önemli yörüngesindeki odak, akıllıca karar vermek için yeterli bilgiye sahip olmadığında akışa bırakmanı tavsiye ediyor. Aynı zamanda, konuşkan Merkür ile tatlı Venüs’ün sosyal yörüngende seyretmesiyle, network’ünden bolca olanak bulmanı sağlayacak keşifler yapman konusunda cesaret veriyor. Neşeli Jüpiter gerilerken, programını yeniden gözden geçirmek isteyebilirsin.

BOĞA BURCU: (20 NİSAN – 20 MAYIS):

Sosyal yörüngen halihazırda parlak, ancak bu haftanın başlarından itibaren odak noktan manevi ve ruhsal yörüngene yöneliyor. Duygularına daha fazla bağlı kaldığını ve kendini daha iyi ifade edebildiğini fark edeceksin. Haftaortalarında neşeli Jüpiter’in ilişkiler yörüngende gerilemesiyle, kilit bir ilişki konusunda ince düşünmeye teşvik ediyor. Dinamik Mars, haftasonunda Uranüs’le hizalandığında, bir fikir veya karşılaşma söz konusu olabilir.

KOÇ BURCU: (21 MART- 19 NİSAN):

Haftanın başında ruhsal yörüngendeki odak seni başkalarının meselelerine karşı merhametli bir yaklaşım benimsemeye teşvik etse de bu etki hızla değişebilir. Konuşkan Merkür ile güzel Venüs burcunda seyrederken, kendini genel olarak daha etkileyici hissedebilirsin. Öyle olması halinde, haftasonu daha da heyecanlı hale gelebilir ve anlık bir cazibeye kapılıp önemli bir karar verme şansıyla karşı karşıya kalabilirsin. İsyankar bir hissiyat içerisinde girersen, herhangi bir adım atmadan önce düşünmeyi dene.

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Fazla Yükle ASTROLOJI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Daha kontrol edin

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 MART- 25 MART

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 MART- 25 MART BALIK BURCU: (19 ŞUBAT- 20 MART) Bir şeyi satın a…