Anasayfa ASTROLOJI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 4 ARALIK- 10 ARALIK (2017)

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 4 ARALIK- 10 ARALIK (2017)

12 Dak okundu
0
0
701

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 4 ARALIK- 10 ARALIK  (2017)

BALIK BURCU: (19 Şubat-20 Mart )

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI
HAFTALIK BURÇ YORUMLARI
Ufkunu genişletmeye yönelik arzun, seni seyahat ve eğitim konusunda araştırmalar yapmaya yöneltebilir. Merakını yeni ve heyecan verici maceralara yönlendirmek için iyi bir zaman. Kafanda, seni durduran ve bu nedenle savaşmak durumunda olduğun birkaç şüphe bulunuyor. Bunun nedeni muhtemelen yersiz sorular çıkarıp duran Merkür’ün gerilemesi olabilir. Akıllı bir arkadaşın sözleri sana yararlı gelebilir, ileri gitmene teşvik niteliğinde olabilir.

Keyifle bir hafta geçirmeniz dileğiyle…

KOVA BURCU: (20 OCAK- 18 ŞUBAT )

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 4 ARALIK- 10 ARALIK (2017)

Arkadaşların seninle iletişime geçiyor ve eğlenmek istiyorlar. Romantik fırsatlar gelişmeye devam ediyor, ancak şimdilik akışa kendini kaptırmak, kesin karara varmaktan iyidir. Etkileşimlerde bulunmada ne kadar istekli olursan, karşına o kadar çok hayata geçirebileceğin yeni ve heyecan verici seçenek çıkar. Mars, cumartesi günü kariyer ve hedefler çizgine geldiğinde, organize olmaya yönelen bir ruh haline bürüneceksin. Yetkili olanları etkileme konusuda rekabetçi bir tutum sergileyebilirsin. Keyifli bir hafta geçirmeniz dileğiyle…

OĞLAK BURCU: (22 ARALIK- 29 OCAK )

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 4 ARALIK- 10 ARALIK (2017)
HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 4 ARALIK- 10 ARALIK (2017)
Ruhsal dünyanıza odaklanmak seni kısa bir ara verip deşarj olman yolunda cesaretlendirebilir. Bir veya iki saatlik bir masaj veya güzel bakımının tadını çıkarmak sana oldukça rahatlatıcı ve şifa buldurucu gelebilir. Kendini şımartmanın tam sırası. Coşkulu Mars, cumartesi günü sosyal yörüngene girdiğinden her türlü eğlenceli etkinliğine katılmaya hazırsın. Partiye hazır ol! . Keyifli bir hafta geçirmeniz dileğiyle…

YAY BURCU: (22 KASIM- 21 ARALIK )

HAFTALIK BURÇ 27 KASIM-3 ARALIK

 

Ortaklarınının, arkadaşlarının seninle iletişimde olması muhtemel olduğundan haftaya keyifli bir başlangıç yapıyorsun. Özel birisinin eşlik etmesi ile romantizmin keyfini çıkarabilirsin. Geveze Merkür’ün gerilemesi devam ederken çok fazla beklentiye girme. Eğer yapabilirsen akışına bırakmaya çalış. Özel yörüngene giriş yapan dinamik Mars ile kendini hayallerinin daha berrak ve dikkat çekici bir hale bürünmesini seyrederken bulabilirsin!

Keyifli bir hafta geçirmeniz dileğiyle…

AKREP BURCU: (23 EKİM- 21 KASIM)

HAFTALIK BURÇ 27 KASIM-3 ARALIK

Finansal açıdan zorluk çekebileceğin bir hafta, ancak birkaç problemi hallettikten sonra gerçekleşecek. Para akışındaki istikrarsızlık hayal kırıklığı yaratabilir, ancak bu çözülemeyecek bir durum değil. Mars’ın cumartesi gününden itibaren burcunda etkili olmasıyla birlikte, ekstra gelir getirebilecek temel bazı fikirler üzerinde hareket etmek adına motive olacaksın. Bununla birlikte, seni derinden etkileyen kişisel bir proje üzerinde ilerlemek konusunda kendini enerjik hissedebilirsin.

Keyifli bir hafta geçirmeniz dileğiyle…

TERAZİ BURCU: (23 Eylül-22 Ekim)

 

HAFTALIK BURÇ 27 KASIM-3 ARALIK

Yumuşak, içini ısıtacak duygular bu hafta canlanacak ve uzun zamandır görüşmediğin arkadaş veya akrabalarına ulaşmak adına seni cesaretlendirecek. Yoğun bir odaklanma ile komşularınla bir araya gelebilir veya bölgendeki hayır kuruluşları destekleme yönünde istekli olabilirsin. Capcanlı Merkür, birkaç gecikme veya erteleme yaşamana işaret etse de, iyimser bir bakış açısıyla üstünden gelebilirsin. Parasal konuda dikkatli ol, çünkü coşkulu Mars’ın finansal yörüngene adım atmasıyla alışverişe oldukça istekli olabilirsin.

 

BAŞAK BURCU: (23 Ağustos-22 Eylül)

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI
HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Bu haftaki enerjin, evini( hem gerçek hem mecaz anlamda) düzene sokmana dair cesaretlendirebilir. Önemli “kendin-yap” projelerine odaklan ve aile içi münakaşaları dikkate al. Eğlendirici etkinlikler, birkaç engeli aştıktan sonra tavsiye edilebilir. 9 Aralık’ta enerji yüklü Mars’ın iletişim yörüngene girmesiyle beraber fazlaca memnuniyet sağlayacak bir projeye odaklanmaya hazır olacaksın. Buna ek olarak, öğrenme ve çalışma da önem kazanabilir.  Keyifli bir hafta geçirmeniz dileğiyle…

ASLAN BURCU: (23 Temmuz-22 Ağustos)

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI
HAFTALIK BURÇ YORUMLARI
Hayatın keyfini çıkarabileceğin bir ruh haline bürüneceksin, bu haftaki enerjinle mevcut olanaklardan en iyi şekilde yararlanmaya hazır olacaksın. Araştırmacı Merkür gerileme sürecine devam ederken, romantik bir bağ umut verici görünebilir, ancak bu henüz güvenli bir limanda olduğunu göstermiyor. Ancak evde hoş vakit geçirip eğlenebileceğin çok şey var. Hareketli Mars cumartesi günü bu yörüngede seyrederken karışıklığı düzeltmeye hazır hissedeceksin.

Keyifli bir hafta geçirmeniz dileğiyle…

YENGEÇ BURCU: (21 Haziran-22 Temmuz)

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI
HAFTALIK BURÇ YORUMLARI
Hayat dolu Merkür, ihtiyatlı Satürn ile uyumlu hale geldiğinde, özellikle Merkür’ün gerilemesi sebebiyle önümüzdeki günler sana yorucu gelebilir. Kafanda herhangi bir anlaşma, sözleşme varsa, şimdilik beklemende fayda var. Boş zamanına gelirsek, 9 Aralık’ta dinamik Mars Akrep burcunda seyrederken bu sana eğlenceli etkinlikler organize etmeni, tatil ve yaratıcı projelerde yer almanı öngörebilir.  Keyifli bir hafta geçirmeniz dileğiyle…

İKİZLER BURCU: (21 Mayıs- 20 Haziran )

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI
HAFTALIK BURÇ YORUMLARI
Birileri sana söz vermiş olabilir ancak bunu bozması mümkün. Eğer böyle bir durum olursa bunu kişisel algılama, çünkü interaktif Merkür ‘ün gerilemesiyle bağlantılı olabilir. Bunu çözmenin en iyi yolu, akışına bırakmak. Fit kalma ve iyi hissetme konusunda yoğun çabalar içinde bulunabilirsin. Enerji yüklü Mars, 9 Aralık’ta dinçlik yörüngene adım atarken, kendini spor, fitness, yürüyüş tarzı etkinliklerden keyif almaya doğru cesaretlendirebilirsin.

Keyifli bir hafta geçirmeniz dileğiyle…

BOĞA BURCU: (20 NİSAN- 20 MAYIS)

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI
HAFTALIK BURÇ YORUMLARI
Paylaşılan finans ve iş konularıyla alakalı birtakım sorunlar bu hafta seni oldukça meşgul edebilir. Bununla beraber, büyük kararlar vermede veya önemli bir şey imzalamada acele etme. İnteraktif Merkür gerilerken şimdilik sakınmak akıllıca olabilir, çünkü bu durumlar önümüzdeki haftalarda değişebilir. Başka bir not, enerji dolu Mars’ın Akrep burcuna girmesiyle ilişkilere odaklanarak yeni başlangıçlar veya tazelemeler söz konusu olabilir. Müzakerelere dikkat verirsen verim alabilirsin.

Keyifli bir hafta geçirmeniz dileğiyle…

KOÇ BURCU: (21 MART- 19 NİSAN )

HAFTALIK BURÇ 27 KASIM-3 ARALIK

Eğer geçenlerde bir karar aldıysan, şu anda ikinci bir düşünceye kapılman şaşırtıcı değil. İnteraktif Merkür’ün gerilemesi ve uyanık Satürn ile etkileşimde olması, başka faktörleri açığa çıkararak seni tekrar düşünmen yoluna itebilir. Bu durum yeni seçenekleri keşfetme bakımından kötü olmayacaktır, hatta uzun dönemde daha da iyi işleyebilir. Bir öbür not, odak noktan iş ve mali konulara geçebilir, böylelikle hayatında önemli değişikler gerçekleşebilir.

Keyifli bir hafta geçirmeniz dileğiyle…

Bu da okuyabilirsiniz  Burçlar a göre Verilen 12 Başarı Tavsiyesi (Seni korkunç pazartesiden kurtaracak)

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Fazla Yükle ASTROLOJI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Daha kontrol edin

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 MART- 25 MART

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 MART- 25 MART BALIK BURCU: (19 ŞUBAT- 20 MART) Bir şeyi satın a…