Anasayfa ASTROLOJI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 ŞUBAT- 25 ŞUBAT

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 ŞUBAT- 25 ŞUBAT

13 Dak okundu
0
0
586

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 ŞUBAT- 25 ŞUBAT

BALIK BURCU: (19 ŞUBAT- 20 ŞUBAT)

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 ŞUBAT- 25 ŞUBAT
HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 ŞUBAT- 25 ŞUBAT
Bu hafta, Güneş, geveze Merkür, hoş Venüs ve ruhani Neptün’ün burcunda seyretmesiyle gerçekten de kendi modunda olacaksın. Hayal gücün çok daha ön planda olabilir ve bu durum, yaratıcı faaliyetler ve romantizm açısından mükemmel olabilir. Bununla beraber, ihtiyatlı Satürn’ün oluşturduğu bağlar bir projenin veya yeni bir ilişkinin pratiklerini düşünmeni öneriyor. Eğer hayatında uyumluluk yakalanırsa, bu durum senin için çok iyi sonuçlar verebilir.

KOVA BURCU: (20 OCAK- 18 ŞUBAT)

Odak noktan parasal işlere dönük olmasına rağmen, vurgu Balık burcunun üzerinde olduğundan, ruhsal değerler finansal konularda rol oynayabilir. Bu hafta, yıldızlar sana bir çizgi çekmeni öneriyor, çünkü çeşitli hayır kurumlarına fazla cömert davranma eğilimin var. Ödeyebilecek durumda olup olmadığını düşün, aksi halde tutumunu değiştirmen gerekebilir. Temkinli Satürn ile Güneş’in bağlantısı, kaynaklarını tüketmemek için bir yol bulmana yardımcı olabilir.

OĞLAK BURCU: (22 ARALIK- 29 OCAK)

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 ŞUBAT- 25 ŞUBAT
HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 ŞUBAT- 25 ŞUBAT
Bu hafta iletişim senin için başarının anahtarı olabilir, ancak netlik de çok önemlidir. Birinin sana söyleyecek önemli şeyleri varsa, gerçekte söylenenleri anlamak için cümlelerin ardını görmen gerekebilir. Bununla birlikte, Satürn’ün işe karışmasıyla doğru soruları sorman halinde kavrayışının geliştiğini görebilirsin. Sevimli Venüs’le ateşli Mars hizalanarak, açıkça görülmese bile aynı dalga boyunda olduğunu düşündüğün birine çekilebilirsin.

YAY BURCU: (22 KASIM- 21 ARALIK) 

Evini odak noktası, yapman hareketli hayatından kopup seni daha berrak bir perspektiften gözlem yapmaya itiyor. Ailesel alana yoğunlaşarak, düzgün beslenme, bol miktarda uyku ve tamamen gevşeyerek kendini dinlendirmeni tavsiye ederiz. Yoğun bir hayat akışına sahip olsan dahi, bu tür etkinlikleri planlamak seni yenilenmiş hissettirecek ve daha üretken olmana yardımcı olacaktır. Haftasonu beraberinde fikir ayrılığı getirebilir, ancak sana sadık kalan insanları takdir edeceksin.

AKREP BURCU: (23 EKİM- 21 KASIM)

Boş zaman ve romantizm yörüngen bu hafta seni en sevdiğin hobilere yönelmeye veya özel kişinle birlikte vakit geçirmeye teşvik eden bir çizgiyle parlıyor. Ve hoş Venüs ile hayalperest Neptün’ün hafta ortasında birleşmesi, özel bir randevu için uygun fırsatı ve zamanı doğurabilir. Bununla birlikte, cuma günü İkizler’de seyredecek olan çeyrek ay, yeni bir ilişkinin ilk kilometre taşını, belki de işleri daha ileri götürecek şekilde cesaretlenmeni sağlayabilir. İçgüdülerine güven. Eğer sana doğru gibi geliyorsa, ciddi bir şekilde göz önünde bulundur.

TERAZİ BURCU: (23 EYLÜL – 22 EKİM)

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 ŞUBAT- 25 ŞUBAT
HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 ŞUBAT- 25 ŞUBAT
Vermeye odaklı arzun, seni oldukça bunaltabilir. Balık burcundaki odağın ve çalışma ile hizmet yörüngen sana kendi ihtiyaçlarından bağımsız olarak başkalarına yardım etmenin görevin olduğu hissiyatında olduğunu söylüyor. Bu sürdürülebilir bir şey değildir. Hem canlı Merkür hem de Güneş bu hafta ihtiyatlı Satürn ile hizalanarak, seni daha sağlıklı sınırlar koymaya teşvik ediyor. Bir noktada kendine dönmen gerekecek ve bunu yapmanın zamanı geldi.

BAŞAK BURCU: (23 AĞUSTOS – 22 EYLÜL)

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 ŞUBAT- 25 ŞUBAT
HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 ŞUBAT- 25 ŞUBAT
Diğer insanlar şu sıralar hayatın üzerinde güçlü etkiye sahip olabilirler ve bunun nedeni, yörüngenizde birleşen 4 gezegenin varlığı olabilir. Başkalarının motivasyonunu anlamada zorluk çekebileceğin bir haftadasın. Eğer öyleyse, geveze Merkür’ün Satürn’le bağlanmasıyla açığa kavuşturmak için soru sormaya cesaretleneceksin. Bu durum onların istediklerini anlatmalarına yardımcı olurken sana da kesinlikle yardımcı olacaktır. Haftasonu boyunca bir aile üyesiyle yıldızın barışmayabilir, ancak uzlaşman mümkündür.

ASLAN BURCU: (23 TEMMUZ- 22 AĞUSTOS)

Değişim fikri sana cazip gelebilir, ancak harekete geçmediğin sürece hiçbir şey olmaz. Planındaki hassas noktaya iyice odaklanmak, içinde bir süre gömülmüş olam duygularla bağlantı kurdurabilir ve bu yolla bir sürece girmene teşvik edebilir. Yumuşak bir atılım en iyi sonucu vereceğinden aceleci davranma. Başka bir konuya değinecek olursak, güzel Venüs’ün ateşli Mars’la bağlantı kuracağından romantik bir ilişkiyi hızlandırmak yararlı olmayabilir. Akışına bırakmak en iyisi.

YENGEÇ BURCU: (21 HAZİRAN- 22 TEMMUZ)

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 ŞUBAT- 25 ŞUBAT
HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 ŞUBAT- 25 ŞUBAT
Uzak diyarlar ve yolculuk yörüngende güçlü bir odaklanma görüyoruz, bu da seni kaçma eğilimine itebilir. Bununla birlikte, seyahat edersen eğer özel biriyle tanışabilir ve romantik bir bağ geliştirebilirsin. Ayrıca, çalışma ve kendini geliştirme konusu üzerinde durabilirsin. Gerçekten de, araştırmacı Merkür ile Güneş’in ihtiyatlı Satürn ile birlikteliğinden, bu haftaki çalışma arzun, ileride umut vaat eden fırsatlara yol açabilir.

İKİZLER BURCU: (21 MAYIS- 20 HAZİRAN)

Hoş Venüs’ün bulutsu Neptün’ün kariyer yörüngen ile bağlantısıyla birlikte, sınırlarını güçlendirmek isteyebilirsin. Bu enerjilerin karışımı, senin zaman, para ve diğer kaynaklar bakımından savurgan olduğunu gösteriyor. Neyse ki, geveze Merkür’ün ihtiyatlı Satürn ile olan güçlü bağı, daha gerçekçi bir perspektife yönelmeni sağlayarak, çıkarına en çok uyanı yapmanı teşvik edecektir. Haftasonundaki bir karşılaşmada, fikirleri seninkinden farklı olsa bile kendisini daha iyi tanımaya hevesli olduğun birisini gösteriyor.

BOĞA BURCU: (20 NİSAN- 20 MAYIS)

Cesaretlendirici Mars, değişim ve dönüşüm yörüngendeki yolculuğuna devam ederken, arka planda bıraktığın konuları yeniden gündeme oturtabilir. Bu işlemler için zaman ayırmak tıkanıklığı gidererek daha üretken olmanı sağlamak açısından yardımcı olabilir. Toplumsal yörüngene olan odak, dostluklarının ve sevgi hayatının pırıltılı olabileceğini gösteriyor. Ancak, geveze Merkür’ün ruhani Neptün ile dizilmesiyle, her parıltının altından kaynaklanmadığını hatırlatmayı borç biliriz.

KOÇ BURCU: (21 MART- 19 NİSAN)

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 ŞUBAT- 25 ŞUBAT
HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 ŞUBAT- 25 ŞUBAT
Şu an spiritüel yörüngende olan dört gezegenle, yılın bu zamanında yıldızlar seni geri çekilmeye ve kendine zaman ayırmaya teşvik ediyor. Kendini hissiyatınla daha derin bağlantılar kurmaya çalışırken görebilirsin, özellikle uzun zamandır yüzeyin altında fokurdayanlarla. Rüyalar önemli olabilir ve hatta sana rehber olabilir. Haftasonu, inançlarını değerlendirmek ve belki de bir yaşam koçunun hizmetlerinden yararlanmak hayatını tam kapasite devam etmene yardımcı olabilir.
Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Fazla Yükle ASTROLOJI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Daha kontrol edin

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 MART- 25 MART

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 MART- 25 MART BALIK BURCU: (19 ŞUBAT- 20 MART) Bir şeyi satın a…