Anasayfa ASTROLOJI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 18 ARALIK- 24 ARALIK

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 18 ARALIK- 24 ARALIK

12 Dak okundu
0
0
878

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 18 ARALIK- 24 ARALIK

BALIK BURCU: (19 Şubat- 20 Mart)

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 18 ARALIK- 24 ARALIK
HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 18 ARALIK- 24 ARALIK

Sosyal yönden ışıl ışıl, çok heyecanlı bir hafta seni bekliyor. Partilerden, tatil öpücüklerinden ve iyi arkadaşlarınla geçireceğiniz zamanlardan keyif alacaksın. Satürn, sosyal alanın için kariyer yörüngenden ayrılıyor. Üstündeki baskılar azalırken rahatlama hissiyle doluyorsun. Geçen yılda başardığın her şeye gururla dönüp bakabilirsin. Güneş ve Venüs’ün de aynı yörüngede ilerlemesiyle birlikte partinin tadını çıkarmanın vakti geldi.

KOVA BURCU: (20 Ocak- 18 Şubat)


Mars seni hedeflerine ve tutkularına tam gaz vermeni öneriyor ve sen tamamen hazırsın. Ancak bu durum, seni rahatlatmaya teşvik eden daha belirsiz isteklerle çatışabilir. Dengeyi bulmak, bu iş için ideal yoldur. Üç gezegenin ruhsal yörüngene taşınması, dinlenip deşarj olman için vaktin geldiğini gösteriyor. Satürn, uzun sürecek ruhsal arayış ve meditasyonu başlatmak adına salı günü yörüngeye girecek. Hayatının belirli açıları yavaş yavaş kapanabilir.

OĞLAK BURCU: (22 Aralık- 29 Ocak)

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 18 ARALIK- 24 ARALIK
HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 18 ARALIK- 24 ARALIK

Çok önemli bir hafta! Salı günü Satürn’ün yörüngene girmesi, hedef ve planlarını daha ciddiye alacağın anlamını taşıyor. Ve muhtemelen bu süreçte daha fazla şey elde edeceksin. Ama bu yörüngeye giren iki gezegen daha var, Güneş ve tatlı Venüs. Önümüzdeki hafta, kendini herhangi bir tatil etkinliğinin ortasında bulup her şeyi organize edip herkesin mutlu olduğundan emin olabilirsin. Ve sosyal hayatın muhteşem bir şekilde parlamaya devam ediyor.

YAY BURCU: (22 Kasım- 21 Aralık)


3 gezegen Oğlak yörüngesine girerken, kişisel finansman ve değerlerin konusunda birkaç gelişme yaşanacak. Belki de en önemlisi Satürn’ün etkisi. Önümüzdeki birkaç yıl içinde, para kazanmak ve kaynaklarını akıllıca kullanmak konusunda daha ciddi olacaksın. Gereksiz masrafları önlemeye de karar verebilirsin. Bununla birlikte, Güneş ve hoş Venüs’ün hareketiyle, bazı son dakika pazarlıklarını yapmak için mükemmel bir zaman olabilir.

AKREP BURCU: (23 Ekim- 21 Kasım)

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 18 ARALIK- 24 ARALIK
HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 18 ARALIK- 24 ARALIK

İrtibatta olmak, sosyalleşmek ve tatil buluşmalarının keyfini çıkarmak, eski ve yeni arkadaşlarınla yeniden bağlantı kurma şansı yakalamakla meşgul olacaksın. Bu hafta, etkileşimlere ağırlık vererek ve hedefler koyarak ağını genişletebilir, odağının hızlı bir şekilde değiştiğini görebilirsin. Bununla birlikte, en büyük haber Satürn’ün parasal yörüngenden ayrılarak bu yeni bölgeye girmesidir. Artık bazı finansal baskılardan kurtulmaya başlayacaksın, ki bu da iyiye işaret.

TERAZİ BURCU: (23 Eylül- 22 Ekim)


Aile alanına odaklanman, misafirlerin için olabildiğince mükemmel organizasyon, eğlence düzenlemekle meşgul olman oldukça hareketli bir hafta geçireceğine işaret. Mars’ın parasal yörüngede girmesiyle, kendini bir spa seansıyla şımartmayı veya arkadaşlarınla akşam dışarı çıkmayı unutma. Satürn bu hafta bir mola vererek içsel yörüngede giriyor. Önümüzdeki aylarda bu durum, evindeki yapısal projelerle veya bu alandaki daha büyük sorumluluklarla çakışabilir.

BAŞAK BURCU: (23 Ağustos – 22 Eylül)

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 18 ARALIK- 24 ARALIK
HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 18 ARALIK- 24 ARALIK

İşyerinde yapman gereken şeyler olabilir, fakat özünde zaten önümüzdeki tatilin keyfini çıkarmaya karar verdin. Yaratıcılık ve dinlenme alanındaki yeni odağın, çocukları eğlendirmek, hediyeler vermek gibi işlerle meşgul olabileceğini gösteriyor. Sevgilin yoksa, romantizm gündeminde yüksek olabilir. Satürn, bu yörüngeye eviçi alandan eğlence alanına 19 Aralık’ta girerek sana bir rahatlama kaynağı oluşturabilir.

ASLAN BURCU: (23 Temmuz – 22 Ağustos)


Çok coşkulu ve karizmatik olmana rağmen, tatil için her şeyi organize etme konusunda sahnelerin arkasında çalışma gibi bir tutumda olabilirsin. Yapacak çok şey var ve eylemin merkezinde olacaksın. Bu odak, bu hafta Satürn’ün Oğlak burcuna ilerlerken, sağlık, iş ve yaşam tarzı yörüngene Güneş ve Venüs’le beraber dahil olmasıyla daha da derinlik kazanacak. İşini sorgulayabilirsin, özellikle tatmin edici değilse. Hayatının amacına uygun bir iş aramak için uygun zaman olabilir.

YENGEÇ BURCU: (21 Haziran- 22 Temmuz)


Odak noktan bu hafta ortaklık yörüngene geçtiğinden, etkileşimler daha sık hale gelebilir. Kendini fikir veya önemli fırsatlarla ilgili başkalarıyla görüşmeler yapma ihtiyacı duyarken bulabilirsin. Yörüngene ve Oğlak burcuna giren üç gezegen-Satürn, Güneş ve hoş Venüs- ilişkilerinin daha odaklı bir noktaya gelmesine sebep verebilir ve bağlılığın konusunda endişe duyabilirsin. Bu aynı zamanda bir ortaklığı daha eğlenceli ve heyecan verici yapmaya çalışmanın tam vakti.

İKİZLER BURCU: (21 Mayıs- 20 Haziran)

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 18 ARALIK- 24 ARALIK
HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 18 ARALIK- 24 ARALIK

Akrepte seyreden Mars, sağlığına önem vermen gerektiğini gösteriyor, aynı zamanda mali durumunu düzene sokmaya heveslisin. Borçları takviye etme, ödeme planları düzenleme ve parasal hedeflerin doğrultusunda hızlanma zamanı. Büyük haber şu ki, Satürn 19 Aralıkta Oğlak burcuna ve yörüngene geçiyor. Sonuç olarak, mali konularda sorumluluk almaya ve özellikle önümüzdeki aylarda paranı daha iyi değerlendirmeye karar verebilirsin.

BOĞA BURCU: (20 Nisan- 20 Mayıs)


Önümüzdeki hafta her şeyden elini eteğini çekmeye kararlıysan, seni daha güneşli günlerin beklediğini söyleyebiliriz. Bir ara verme arzusu seni haftasonu veya daha uzun bir yolculuk için uzaklaşmaya teşvik edebilir. Satürn, 19 Aralık’ta Oğlak burcunda seyrederken, bu seni bir kursa yazılmaya düşündürebilir. Yeni bilgiler edinmek ve kişisel olarak gelişimine yardımcı olabilecek şeyleri benimsemek konusunda ciddi adımlar atabilirsin. Keşif yolculuğuna çıkmak üzeresin.

KOÇ BURCU: (21 Mart- 19 Nisan)

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 18 ARALIK- 24 ARALIK
HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 18 ARALIK- 24 ARALIK

Odak noktan kariyer ve planlamaya kayıyor. Tatil haftası hemen hemen yakın olsa da, aklın başka yerlerde olabilir. 2018’de önemli hedeflere ulaşmana yardımcı olabilecek ilham verici fikirleri yazmanın vakti geldi. Satürn’ün 19 Aralık’ta Oğlak burcuna girmesiyle bu durum daha da yoğunluk kazanabilir ve kendini oldukça hırslanmış bulabilirsin. 24 Aralık’ta hareket edecek olan hoş Venüs sayesinde, küçük bir cazibeyle karşılaşabilirsin.

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Fazla Yükle ASTROLOJI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Daha kontrol edin

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 MART- 25 MART

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 MART- 25 MART BALIK BURCU: (19 ŞUBAT- 20 MART) Bir şeyi satın a…