Anasayfa ASTROLOJI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 11 ARALIK-17 ARALIK (2017)

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 11 ARALIK-17 ARALIK (2017)

13 Dak okundu
0
0
780
HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 11 ARALIK-17 ARALIK (2017)

BALIK BURCU: (19 Şubat-20 Mart )

 BURÇ
BURÇ
Hedef yörüngende, amaçlarını(kariyer ya da kişisel gelişim konulu) düzenleme vaktinin göstergesini etkileyecek olan bir sürü aktivite görünüyor. Merkür’ün gerilediği şu dönemde, sözleşme imzalamaktan veya büyük anlaşmalar yapmaktan mümkünse vazgeç. Vazgeçemiyorsan, temel şart ve koşullarda değişiklikler gerçekleştiğini görebilirsin. Ancak, lehinize sonuçlanacak zamanlar da yakın. Pazar günkü yeni ay, kişisel bir hırsa doğru ilk adımı atman için sana ilham kaynağı olabilir.

Keyifle bir hafta geçirmeniz dileğiyle…

KOVA BURCU: (20 OCAK- 18 ŞUBAT )

 BURÇ
BURÇ
Sosyal yörüngenizde neşe ve eğlence eksik olmazken bu durum sizi birkaç değişiklik yapma ve yeni ortamlara girme yolunda cesaretlendiriyor. Merkür’ün gerilemesiyle, eski dostların tekrar açığa çıktığını ve kaldığınız yerden devam edebileceğiniz yolunda şans bulacağınızı görebilirsin. Bununla birlikte, taşkın Jüpiter ve dinamik Mars ile, kariyer alanındaki güçlü odaklanmanı beraberinde getiriyor. Bu arada, pazar günkü yeni ay seni yeni sosyal çemberlere katılmaya itebilir.

Keyifli bir hafta geçirmeniz dileğiyle…

OĞLAK BURCU: (22 ARALIK- 29 OCAK )

 BURÇ
BURÇ

Dinlenmek ve tekrardan şarj olmak adına zaman ayırmaya isteklisin. Durum böyleyse, doğru yoldasın, çünkü ruhsal yörüngendeki odak noktası seni tam da buna cesaretlendiriyor. Ve gerileyen Merkür ile, bu zaman diliminde uzundur çözmek istediğin meselelere değinmek için en uygun vakit. Pazar günkü yeni ay, derinden rahatlaman ve huzurla dinlenmen adına seni meditasyona teşvik edebilir. Keyifli bir hafta geçirmeniz dileğiyle…

YAY BURCU: (22 KASIM- 21 ARALIK )

 BURÇ
BURÇ
Kişisel hedef ve çıkarlara atılmak için harika bir zaman. Merkür gerilediğinden, karar almada acele etme, nasıl olsa değişiklik yapmaya ihtiyaç duyacaksın. Bu sırada seçeneklerini araştırman daha iyi olur. Reddettiğin bir fikre, şu sıralar çekici geldiğinden tekrardan bakmak isteyebilirsin. Ayrıca, Güneş, sorun çözücü Venüs ve açık yürekli Merkür kombinasyonu altında, bu fikri başkalarıyla tartışmak karar vermende yardımcı olacaktır.
Keyifli bir hafta geçirmeniz dileğiyle…

AKREP BURCU: (23 EKİM- 21 KASIM)

 BURÇ
BURÇ
Kişisel finansal alanına odaklanmanın devam ettiği süreçtesin. Burada Güneş, gerileyen Merkürle uyumlaşarak, durumunu ele alıp onu iyileştirmek adına neler yapabileceğini bulma yolunda seni cesaretlendirecek. Merkür 22 Aralık’a kadar gerilemeye devam edecek dolayısıyla yüksek fiyatlı alışverişler yaparken biraz duraksa. Onları satın almaktan başka seçeneğin yoksa, makbuz ve faturaları sakla. İyi haber şu ki, iyimser Jüpiter burcunun yörüngesine girerken bazı muhteşem fırsatlar doğabilir.

Keyifli bir hafta geçirmeniz dileğiyle…

TERAZİ BURCU: (23 Eylül-22 Ekim)

 BURÇ
BURÇ

Son başvuru tarihi gibi bir durumla karşı karşıya isen, bunu halletmek için vakit ayırdığından emin ol. Sebebi de konuşkan Merkür gerilerken, işleri son dakikaya bırakmamak en iyisi. Cuma günü seni güzel haberler bekliyor, Merkür’ün Venüs’le karşılaşmasıyla geçmişten birilerini anımsatacak bir kişiyle bağ kuracak olman olası. Bu sebepten ötürü kendini çok iyi hissedebilirsin. Pazar günkü yeni ay seni altın değerinde bir fırsatla karşı karşıya bırakabilir. Bu fırsatı kapabilecek misin? Keyifli bir hafta geçirmeniz dileğiyle…

BAŞAK BURCU: (23 Ağustos-22 Eylül)

HAFTALIK BURÇ 27 KASIM-3 ARALIK

 

Tatil havası eserken, evde önemli tartışmalar açabilecek gelişmeler devam ediyor. Diğer aile üyelerini ilgilendiren bir kararı yeniden değerlendirmen gerekebilir. İnce ruhlu Venüs’ün kapsamasıyla, başkalarının herhangi bir değişikliğe olumlu tepkiler verdiğini fark edebilirsiniz. Bu da bir araya gelmeye zemin hazırlayabilir. Uzun süredir görmediğin kişilerle tekrar bağlantı kurmak iyi hissettirecek. Güneş ile Uranüs arasındaki canlı bağ, beklenmedik bir hediyeden yarar sağlamana ortam oluşturabilir.  Keyifli bir hafta geçirmeniz dileğiyle…

ASLAN BURCU: (23 Temmuz-22 Ağustos)

HAFTALIK BURÇ 27 KASIM-3 ARALIK

Aşk kelebeği, randevu fırsatlarını ortaya çıkararak seni büyülemeye devam edebilir. Canlı Merkür’ün güzel Venüs’le karşılaştığı cuma gününde, bir karar alma ihtiyacı doğabilir. Eğer öyleyse, olayları oluruna bırak çünkü görüşün birkaç haftaya değişebilir. Hem süslü Jüpiter hem de dinamik Mars’ın evsel yörüngendeki etkileriyle, yakınlarınla toplanıp tatil yapmaya hazır olabilirsin. Pazar günkü yeni ay, yeni ve yaratıcı bir projenin ortaya çıkabileceğini öngörüyor.Keyifli bir hafta geçirmeniz dileğiyle…

YENGEÇ BURCU: (21 Haziran-22 Temmuz)

HAFTALIK BURÇ 27 KASIM-3 ARALIK

Sağlığın ve işinle alakalı meseleler, baskın gelmeye devam ediyor. 22 Aralık’a kadar gerilemeye devam eden Merkür’ün etkisi sebebiyle ekstra dikkat etmen gerekiyor, özellikle de önemli evraklarla uğraşırken. Ay içerisinde boş zamanlarına neşe getirecek olan Jüpiter etkisinin başlaması ve her türlü aktivitenin patlak vermesi olası. Uzun süreli ilişkilerinde veya yeni aşklarında, capcanlı Mars’ın da etkisiyle parlaklıkla alevlenen bir sevgi ateşi görülüyor. Haftasonundaki yeni ay, kötü alışkanlıklardan kurtulup sağlıklı olanları kazanman adına seni teşvik edecek.

Keyifli bir hafta geçirmeniz dileğiyle…

İKİZLER BURCU: (21 Mayıs- 20 Haziran )

BURÇ
BURÇ
Önümüzdeki hafta, odaklanmana devam etmenle alakalı yörüngende, seni yeni kararlar alırken, bağlantılar kurarken proje ve fikirleri yeniden gözden geçirirken görüyoruz. Enerjik Merkür gerilerken ve bir yandan güzel Venüs’le hizaya girerken, son olgulara göre bir sözü veya anlaşmayı çiğnemen söz konusu olabilir. Cumartesi günü beklenmedik bir şeyi bekleyebilirsin, ayrıca beklenmedik bir karşılaşmaya yol açılabilir. Pazar günkü yeni ay, seni keşfetmeye teşvik edebilir.

Keyifli bir hafta geçirmeniz dileğiyle…

BOĞA BURCU: (20 NİSAN- 20 MAYIS)

 BURÇ
BURÇ
Hayatla alakalı derin mevzular aklını kurcalamaya devam ederken bu durum seni güvenilir /güvenilmez kişileri tespit etmek adına görüşmeler yapmaya itebilir. Merkür gerilemeye devam ederken, özellikle salı günü Güneş ile bağlantı kurarken, çeşitli değişiklikler meydana gelebilir. Sosyal hayatın harika gelişmeler yaşarken, hayatını ileriye götürecek meselelere değinerek harekete geçebilirsin.

Keyifli bir hafta geçirmeniz dileğiyle…

KOÇ BURCU: (21 MART- 19 NİSAN )

 BURÇ
BURÇ
Odak noktan yeni olanaklar keşfetmeye ve taze buluşlar yapmaya kayıyor. Konuşkan Merkür Güneş’e katılırken, sana doğru gelen teklifi değerlendirebilirsin. Yeni bir bakışla inceleyerek onu daha da keşfetmek isteyebilirsin. Ayrıca beklenmedik karşılaşmalara da hazır ol. Son olarak, 17 Aralık’taki yeni ay, özgüvenle adım atmanı teşvik edecektir.

Keyifli bir hafta geçirmeniz dileğiyle…

Bu da okuyabilirsiniz  Burçlar a göre Verilen 12 Başarı Tavsiyesi (Seni korkunç pazartesiden kurtaracak)

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Fazla Yükle ASTROLOJI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Daha kontrol edin

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 MART- 25 MART

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 MART- 25 MART BALIK BURCU: (19 ŞUBAT- 20 MART) Bir şeyi satın a…