Anasayfa ASTROLOJI Burcuna Göre Verilen ve Duyman Gereken Tavsiyeler

Burcuna Göre Verilen ve Duyman Gereken Tavsiyeler

9 Dak okundu
0
0
1,291

Burcuna Göre Verilen ve Duyman Gereken Tavsiyeler Yardım etmek için buradayız.
Pekala, dinleyin. Kimse duymak istemediği bir şeyin söylenmesinden hoşlanmaz. Aslolan… daha çok zaman, daha iyisi için . Endişelenmeyin, burada müdahale etmeye çalışmıyoruz- sadece dostça tavsiyelerde bulunmak istiyoruz. İnan bana, senin için en iyisini istiyoruz.

Burcuna Göre Verilen ve Duyman Gereken Tavsiyeler
Burcuna Göre Verilen ve Duyman Gereken Tavsiyeler

Tavsiyeler eğlencelidir. İyi ya da kötü olabilir, yapıcı ya da tamamen yararsız olabilir. Bazen yaptığınız şeylerin gerçekten de fark edilip eleştirilmesi ve bunu devam ettirmenizin desteklenmesidir.
Bununla birlikte, tavsiyeler, birisinin aşk hayatı veya kişisel alışkanlıklar gibi hassas bir konudan bahsederken, hazmedilmesi zor şeyler haline gelebilir.

Normalde kimden tavsiyeler alıyorsun? Ailen? Arkadaşların? Sorun değil, peki ya … GALAKSİ? Doğru. Astrolojik profilinizi kontrol etmek, eninde sonunda ilgilenmeniz gereken zor gerçeklerle yüzleşmeye başlamak için harika bir yoldur. Çünkü bazı şeyler bekleyemez ve bu tavsiyelerimiz bunlara örnektir.
Bu nedenle, burçların tavsiyesini al ve bu kılavuzdaki herhangi bir şeyle alakalı acil öneriye ihtiyaç duyup duymadığını gör. Pişman olmayacaksın.

1- KOÇ (21 MART- 19 NİSAN)

Burcuna Göre Verilen ve Duyman Gereken Tavsiyeler
Burcuna Göre Verilen ve Duyman Gereken Tavsiyeler

Her şeyde rekabetçi olduğunu ve ilk başta hiçbir şeye razı olmadığını biliyoruz. Bu harika bir şey ancak başkaları öyle düşünmez. Çok sinir bozucu olduğunu ve şovdan ibaret davrandığını düşünüyorlar. Biraz tavsiye ister misin? Boşver onları. Oyunu domine etmeye devam et. Her şeyde muhteşem olman senin suçun değil. Sadece senin gibi olmayı diliyorlar.

2- BOĞA (20 NİSAN- 20 MAYIS)


Birkaç küçük aksilik ve başarısızlığın seni vazgeçirmesine izin verme. Şu an duyman gereken tavsiye, “bunu yapabilirsin”! Yeterince çalışırsan zihnine koyduğun her şeyi başarabilirsin.

3- İKİZLER (21 MAYIS- 20 HAZİRAN)


Gerçekten insanları memnun etmekten hoşlanıyorsun ve bu tamamen harika. Ancak uzun vadede senin için daha iyi olabilecek bazı tavsiyeler ister misin? Doğruyu söyle. Birileri biraz üzülebilir ama, yalancıktan memnun etmeye çalışmaktan çok, onlara karşı dürüst olursan sana daha çok saygı duyarlar. Bize güven, eninde sonunda gerçekler günyüzüne çıkacaktır.

4- YENGEÇ (21 HAZİRAN- 22 TEMMUZ)


İçinde çok şey tutuyorsun. Dürüst olmak gerekirse, bu tuttuğun çoğunlukla öfke ve tek birisine karşı yapacak çok şeyin var. Bu hiç sağlıklı değil. Neyin olup bittiğini ve nasıl hissettiğini onlara bildirin. Hayatının önemli parçalarıysa, nereden kaynaklandığını anlayacaklardır. O zaman bunu halledebilir, sağlıklı ve mutlu bir ilişkiye geri dönebilirsiniz. Ayrıca eğer hayatının önemli bir parçası değillerse, belki de onları kesip atacağına haber versen daha iyi olur.

5- ASLAN (23 TEMMUZ- 22 AĞUSTOS)


İhtiyacın olan tek tavsiye mücadeleye devam etmendir. Çok çalışıyorsun ve çalışman sonuç veriyor. Kimse bunu görmezden gelemez. Gerçekten söyleyebileceğim tek şey bu. Harika bir iş çıkarıyorsun.

6- BAŞAK (23 AĞUSTOS – 22 EYLÜL)


Biraz salıver! Hayata fazla odaklanmışsın ve her şeyi doğru bir şekilde elde ediyorsun, ancak bazen hayatın eksik kalıyor. Her zaman bu kadar ciddi olmak zorunda değilsin. Hayatını yaşa kızım!

7- TERAZİ (23 EYLÜL- 22 EKİM)

Burcuna Göre Verilen ve Duyman Gereken Tavsiyeler
Burcuna Göre Verilen ve Duyman Gereken Tavsiyeler

Kazanmaya devam et kızım. Çok çalışıyorsun ve sonuç veriyor, ama şimdi vaz geçme. Başarmak istediğine ulaşmaya çok yakınsın ve herkes zoru başarman için destekliyor. Başaracaksın.

8- AKREP (23 EKİM- 21 KASIM)


İhtiyacın olan tavsiye affetmek, ancak unutmamaktır. Gerekenden fazla kin beslediğinle biliniyor olabilirsin. Durumdan kurtulmak için zaman ayır, sonrasında devam edebilmek için geçmişte bırak. Ancak, dediğimiz gibi, asla unutma.

9- YAY (22 KASIM- 21 ARALIK)


Tamamen iyimser biri olduğundan, bu tavsiyeye uyman zor olmamalı. Nefreti yok say! İnsanlar kesinlikle sürekli pozitif enerjini ve üstün başarını kıskanıyorlar. Seni düşürmeye çalışacaklar ama sakın onların bunu yapmasına izin verme!

10- OĞLAK (22 ARALIK – 19 OCAK)

Burcuna Göre Verilen ve Duyman Gereken Tavsiyeler
Burcuna Göre Verilen ve Duyman Gereken Tavsiyeler

Biraz sakin olabilir misin? Bu kesinlikle fark yaratacak, söz veriyoruz. Mutlak kontrole sahip olmak ve her şeyin tam olarak söylediğin gibi gittiğinden emin olmak konusunda endişelisin, fakat bu o kadar da gerekli değil. Böyle olduğunda, neler olup bittiğinden zevk alamazsın, çünkü didik didik etmekle ve endişelenmekle meşgulsün. Birkaç nefes al ve bazen azın daha önemli olabileceğini hatırla!

11- KOVA (20 OCAK- 18 ŞUBAT)


Sana bunu söylerken bizi dikkatle dinle- kime güvendiğine iyi bak. Çünkü çok güvenilir birisin, insanlar sizden yararlanmak isteyecektir. Onların tuzaklarına düşme!

12- BALIK (19 ŞUBAT- 20 MART)

Burcuna Göre Verilen ve Duyman Gereken Tavsiyeler
Burcuna Göre Verilen ve Duyman Gereken Tavsiyeler

Sana tek tavsiyemiz şirin kal! Bazı insanların şirin olarak adlandırılmaktan nefret ettiğini biliyoruz, ama dürüst olmak gerekirse bu bir övgüdür. İnsanlar seninle alakalı her şeye aşık olacaktır çünkü aksi mümkün değil.

Bu da okuyabiliesiniz  Astroloji Hakkında Bilmeniz Gereken 15 Şaşırtıcı Bilgi

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Fazla Yükle ASTROLOJI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Daha kontrol edin

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 MART- 25 MART

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 MART- 25 MART BALIK BURCU: (19 ŞUBAT- 20 MART) Bir şeyi satın a…