Anasayfa ASTROLOJI BURCUNA GÖRE İDEAL PARTNERİN KİM ?

BURCUNA GÖRE İDEAL PARTNERİN KİM ?

11 Dak okundu
0
0
590

BURCUNA GÖRE İDEAL PARTNERİN KİM?
Aşkınızı yanlış yerlerde aramak, mükemmel eşinizin nerde olduğu merakıyla seni baş başa bıraktı. Burcuna uyumlu partnerin senin onu bulmanı bekliyor, o halde astrolojik olarak en uyumlu ilişki kurabileceğin kişilerin hangi burçlardan olduğuna göz at.

BURCUNA GÖRE İDEAL PARTNERİN KİM ?
BURCUNA GÖRE İDEAL PARTNERİN KİM ?

KOÇ (21 Mart- 19 Nisan)

Koç tarzı aşk: Koç genellikle kovalanandan çok kovalayan kişidir. Koç, istekleri konusunda kesindir, ve istiyorlarsa, bunu hemen biliyor olacaksın. Koç, partnerlerinden bazı sevecen dokunuş ve masajlar, açık iletişim, çok fazla tutku ve dinlenme zamanı ister.
Koçlar için mükemmel partnerler: Terazi ve Koçlar mükemmel partnerlerdir. İkizler, Aslan, Yay, Akrep ve Kova ile de uyumlu olabilirler.

BOĞA (20 Nisan- 20 Mayıs)

Boğa tarzı aşk: Boğalar özel alanda, partnerleriyle birlikte, duygusal doğalarından kaynaklı bir aşk yaşarlar. Boğaların dokunma, koklama, işitme, görme ve tat alma duyularıyla oldukça ateşli olabilirler. Boğa, partnerini çok dikkatli seçer ve güvenmeleri oldukça yavaş olabilir.
Boğalar için mükemmel partnerler: Akrep, Boğa için ideal partnerdir. Yengeç, Başak. Balık ve Oğlak da aynı zamanda uyumlu eşleşmeler yakalayabilir.

İKİZLER (21 Mayıs- 21 Haziran)

İkizler tarzı aşk: İkizler cinsellik konusunda rahatlardır ve çıplaklık konusunda bir sorunları yoktur. İkizler seksin vahşi tarafını kullanarak flört etmekten hoşlanır, çeşitli yerler ve stillerle yakınlaşmak onları memnun edecektir. İkizler için iletişim ve eğlence önemlidir.
İkizler için ideal partnerler: Yay, İkizler için mükemmel bir partnerdir. Terazi, Aslan, Koç, İkizler, Kova ile de uyumlu eşleşirler.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç tarzı aşk: Yengeçler, yakınlık konusunda yavaş ısınırlar, ancak bir kez kendilerini açtılar mı gerçekten sevecen aşıklardır. Yengeçler sevişmede duygu isterler, partnerleriyle yakınlaşmadan önce de yoğun bir şefkat beklerler. Yengeç, eşiyleyken bütün duyularını kullanmayı sever.
Yengeçler için mükemmel partnerler: Oğlak, Yengeç için ideal partnerdir. Boğa, Aslan, Balık da uygun eştir.

ASLAN (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan tarzı aşk: Aslanlar, sevişme seansları için yeterli dayanıklık, tutku ve enerjiye sahiptir. Doğal bir karizmaları olduğundan potansiyel partnerleri etkilerler ve özellikle aramaları çok nadirdir. Aslanlar cinsellik ve ön sevişmeyi severler ve partnerleriyle oyun tarzı şakalaşmalardan keyif alırlar.
Aslanlar için ideal partnerler: Kova, Aslan’ın mükemmel partneridir. Akrep, Terazi, Koç, Yay ve Aslanla da uyumlu eşleşirler.

BAŞAK (23 Ağustos – 22 Eylül)

Başak tarzı aşk: Başaklar, sevişme sanatına ilham kaynağı olacak çok fazla fiziksel ve duygusal enerjiye sahiplerdir. Başak, partnerlerine yavaş, duygusal dokunuşlarla dolu her türlü ön sevişme yaşatmak adına huzurlu bir ortam isterler. Başak, yakınlaşmadan önce sana güvenmelidir, güvendikleri anda ise sıcaklığı hızla arttıracaklardır.
Başaklar için mükemmel partnerler: Balık, Başak için ideal partnerdir. Boğa, Terazi, Yengeç ve Oğlakla da uyumlu ilişki yakalayabilirler.

BURCUNA GÖRE İDEAL PARTNERİN KİM ?
BURCUNA GÖRE İDEAL PARTNERİN KİM ?

TERAZİ (23 Eylül – 22 Ekim)

Terazi tarzı aşk: Terazinin erojen bölgesi beynidir. Teraziler yatakta iletişimi severler, dolayısıyla onları memnun etmek için yön verip yön almanız, aşk diliyle konuşmanız lazım. Teraziler görsel uyarıcıları da sever, yani vücudunuzu eşsiz bir şekilde eşinizin takdiri için gösterin.
Teraziler için mükemmel partnerler: Teraziler için en mükemmel partner Koçtur. İkizler, Aslan, Kova ve Yay da diğer uyumlu eşlerdir.

Bu makale de okuyabilirsiniz : Burcuna Göre Verilen ve Duyman Gereken Tavsiyeler

AKREP (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep’ tarzı aşk: Akrep, cinsellikte güçlü bir kuvvettir. Uzun süren seksleriyle tutkulu bir aşık olan Akrep, güç ve kontrol içeren yaratıcı senaryolarla oynamaktan hoşlanır. Sevişmek için çok enerjisi olan Akrep, aynı zamanda partnerleriyle derin duygusal bağlar da kurar.
Akrepler için mükemmel partner: Boğalar Akrepler için ideal eşlerdir. Aslan, Başak, Yengeç ve Balık da uyumlu partnerlerdir.

YAY (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay tarzı aşk: “Yenilik” Yaylar için yataktaki en iyi şeydir. Eğer daha önceden denenmemişse, getirin. Aksi takdirde, Yay sevgiliniz kolayca sıkılabilir. Yaylar yatak odasında ve dışında büyüleyici ve sevimlidir, ilişkilerinde eğlenceyi de severler.
Yaylar için mükemmel partnerler: İkizler, Yay için mükemmel eştir. Aslan, Koç, Terazi ve Kova ile de uyumlu eşleşirler.

BURCUNA GÖRE İDEAL PARTNERİN KİM ?
BURCUNA GÖRE İDEAL PARTNERİN KİM ?

OĞLAK (22 Aralık- 19 Ocak)

Oğlak tarzı aşk: Oğlak Akrep gibi en cinsel burçlardan biridir, ancak Oğlak daha duygusaldır. Oğlak sevgilinle özel zamanlarınız duygusaldır ve Oğlak’ın akıttığı sevgi, kalbini açacaktır.
Oğlaklar için mükemmel partnerler: Yengeç, Oğlak için mükemmel bir eştir. Boğa, Balık, Akrep ve Başakla da uyum yakalayabilirler.

KOVA (20 Ocak- 18 Şubat)

Kova tarzı aşk: Kovalar, sevişmede işleri canlı tutmayı severler. Kova, önerilere açıktır ve oyunlar oynamayı, flörtleşmeyi severler. Kova, yatağın içinde ve dışında iletişimden yanadır dolayısıyla partnerinizi zihinsel olarak uyandırmaya devam edin.
Kovalar için ideal partnerler: Aslan, Kova için mükemmel partnerdir. İkizler, Terazi, Koç, Yay ve Başakla da uyum yakalarlar.

BALIK (19 Şubat- 20 Mart)

Balık tarzı aşk: Balıklar doğaları gereği çekicidir ve partnerlerini yatakta kolaylıkla büyülerler. Balıklar çok sevecen, romantik, oyunsever ve derindir. Balıklar sevgililerine konuştuğunda, sözleri ruhlarının derinliklerine işler.
Balıklar için mükemmel partnerler: Başak, Balık için mükemmel partnerdir. Aynı zamanda Akrep, Yengeç, Boğa, Oğlak ve Terazi ile de uyumlu bir eşleşme yakalarlar.

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Fazla Yükle ASTROLOJI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Daha kontrol edin

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 MART- 25 MART

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 19 MART- 25 MART BALIK BURCU: (19 ŞUBAT- 20 MART) Bir şeyi satın a…